مرگ مشکوک | مرگ مشکوک پسر جوان در تولد | تولد خونین به چه بهانه ای؟

مرگ مشکوک پسر جوان در تولد | تولد خونین به چه بهانه ای؟

در پی وقوع قتل جوانی ۲۶ ساله در اراک دو نفر مظنون به قتل با اقدام بهنگام، ماموران انتظامی شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 در پی وقوع قتل جوانی ۲۶ ساله در اراک دو نفر مظنون به قتل با اقدام بهنگام، ماموران انتظامی شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ "محمود خلجی" معاون فرهنگی و اجتماعی  فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان اراک، موضوع به صورت جدی در دستور کار مأموران انتظامی پاسگاه "گیلی" این شهرستان قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مأموران انتظامی شهرستان اراک با حضور در محل حادثه و در بررسی های اولیه دریافتند، ۲ جوان شرکت کننده در  مراسم  جشن تولد دوستانه، به علت وجود اختلافات قبلی، با مقتول درگیر شده  و با سلاح سرد  وی را مجروح  و متواری شده اند.

این مقام مسئول اظهار داشت: پس از انتقال فرد مصدوم از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده و خونریزی شدید، تلاش نیروهای امدادی برای درمان او ثمر بخش نبود و پس از گذشت اندک زمانی، این جوان ۲۶ ساله در بیمارستان جان سپرد.

خلجی تصریح کرد: پس از آغاز تحقیقات میدانی و تلاش لحظه به لحظه مأموران انتظامی شهرستان اراک و شواهد موجود، سر انجام عاملان اصلی این نزاع در کمتر از ۳ ساعت در شهرستان اراک شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به انتقال متهمان به پلیس آگاهی افزود: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال نظر