لیندا کیانی | حواشی لیندا کیانی

لیندا کیانی به سیم آخر زد | توهین عجیب لیندا کیانی به آقای بازیگر

لیندا کیانی در اقدامی عجیب در برنامه شب‌های مافیا به اظهارات تندی پرداخت و حرمت یک بازیگر معروف را شکاند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

لیندا کیانی بازیگری ایرانی است.لیندا کیانی محبوبیت زیادی دارد.لیندا کیانی 41 ساله است.لیندا کیانی متولد آبادان است.لیندا کیانی در سریال پایتخت2 درخشید.

لیندا کیانی

نام اصلی: لیندا کیانی

زمینه فعالیت: بازیگر

ملیت: ایران

تولد: 1359

تحصیلات: کارشناسی ارشد فلسفه

لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد 23 شهریور 1359 در آبادان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس رشته فلسفه از دانشگاه مفید می باشد که تئاتر شروع کرد تا اینکه با معرفی شریفی نیا وارد تلویزیون شد.

لیندا کیانی

خانواده لیندا کیانی

در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر دیگر بزرگ شد. بعد از گرفتن لیسانس بخاطر علاقه ای که داشت به کلاس های بازیگری رفت و زیر نظر شریفی نیا و آزیتا حاجیان این دوره ها را سپری کرد. او سپس دوره فن بیان را هم نزد استاد مرحوم حمید سمندریان و سرکار خانم مهتاب کرامتی گذراند.

بازیگری لیندا کیانی

در سال 1386 وقتی 27 ساله بود با معرفی محمدرضا شریفی نیا وارد سریال ساعت شنی به کارگردانی بهرام بهرامیان شد و با نقش مهتاب مورد توجه قرار گرفت.

لیندا کیانی

سینما و شهرت لیندا کیانی

با فیلم سینمایی آقای هفت رنگ سال 1387 بازی در سینما را تجربه کرد تا اینکه همین سال با روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم چهره اش دیده تر شد. بازی در سریال رستگاران سال 1388 و سریال وضعیت سفید سال 1390 مشهورتر کرد.

لیندا کیانی

ماجرای ایمان حضرتی و لیندا کیانی

مدتی شایعه شده بود لیندا کیانی با ایمان حضرتی (بازیگر) ازدواج کرده است که دلیل آن صرفا چند عکس مشترک در پشت صحنه فیلمی بود که بعدا تکذیب شد.

لیندا کیانی در سال 98 وقتی 39 ساله بود ازدواج کرد ، او این خبر را در ویژه برنامه عید فطری برنامه کودک شو تایید کرد.

یکی از بهترین احساس هایی که همواره در زندگی ام داشته ام همنشینی و هم صحبتی با آدم های بزرگ و متفاوت بوده است. یکی از همان آدم های بزرگ که مصاحبت کوتاه ولی تاثیر گذاری با او داشتم حسین پناهی بود، مرد بزرگی که هر یک خطش برای من فلسفه است. زندگی و سادگی خط به خط شعرهایش قدرت تکان دادن آدمها را دارد، دیدارم با او کوتاه بود اما تک تک حرفهایش در ذهنم مانده است.

لیندا کیانی

کودکی لیندا کیانی

در کودکی تنها دغدغه فکری ای که داشتم وجود خدا بود. شب و روز را دنبال چگونگی وجود خدا می گشتم، هزار سوال بی جواب در اینباره داشتم که هیچ کس پاسخی برای آنها نداشت. خیلی احساس خوشبختی دارم، چرا که سایه مادرم بالای سرم است. همه با هم هستیم و هر شب که می‌ خوابم خدا را شکر می‌ کنم و از بودن همه خانواده در کنار هم احساس خوشبختی دارم.

لیندا کیانی باریگر سینمای ایران، در 23 شهریور ماه 1359 در شهر آبادان متولد شد. لیندا کیانی دارای یک خواهر و 4 برادر است و تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده‌ است.

لیندا کیانی

فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا آغاز کرد. پس از این دوره، با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش "مهتاب"، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

لیندا کیانی تا کنون در مجموعه‌های تلویزیونی زیادی نظیر ساعت شنی، روز حسرت و رستگاران و فیلم سینمایی ناسپاس، به ایفای نقش پرداخته‌ است.

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

لیندا کیانی

دلیل کم کاری لیندا کیانی در سینما

سینمایی هایی که به من پیشنهاد می شود اینقدر معمولی است که ترجیح می دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده‌ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی ام فکر و تحقیق می کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می رسم که نروم بهتر است. حس می کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته‌ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی ام که خودم هم می دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده‌ام.

لیندا کیانی

روی فیلمنامه به شدت زوم می کنم و همینطور بازیگرانی که قرار است با آنها کار کنم. وقتی می‌بینیم که بازیگران تراز اول با سر پیشنهاد بازی در کارهای سیروس مقدم را در تلویزیون می‌پذیرند خب چرا باید بیایم و ریسک کنم و در سینما کاری را بپذیرم که آخرش اتفاق دلچسبی از آب درنمی‌آید؟

لیندا کیانی

فیلم‌شناسی لیندا کیانی

فیلم‌های سینمایی لیندا کیانی:

•  ناسپاس (1388)

•  آقای هفت‌رنگ (1387)

•  زیگ زاگ (1389)

•  انزوا (1395)

• خجالت نکش (1396)

• اکسیدان (1396)

• بازیوو (1397)

• دیدن این فیلم جرم است! (1397)

لیندا کیانی

• پالتو شتری (1397)

• زعفرانیه 14تیر (1397)

• چشم و گوش بسته (1398)

مجموعه های  تلویزیونی که لیندا کیانی:   

- گارد ساحلی     (محسن شاه‌محمدی  1384)

- ساعت شنی    ( بهرام بهرامیان     1386)

- روز حسرت    ( سیروس مقدم    1387)

- رستگاران     (سیروس مقدم     1388)

لیندا کیانی

- وضعیت سفید    ( حمید نعمت‌الله     1390)

- تا ثریا    ( سیروس مقدم    1390)

- ماتادور     (فرهاد نجفی        1391)

- پایتخت (فصل دوم)     (سیروس مقدم    1391)

- مهرآباد     (سید فرید سجادی حسینی         1392)

- سال‌های ابری    ( مهدی کرم‌پور    1393)

- مدینه     (سیروس مقدم    1393)

- نفس گرم     (محمدمهدی عسگرپور     1394)

- پشت بام تهران     (بهرنگ توفیقی     1394)

لیندا کیانی

- دورهمی     (مهران مدیری  1395)

- کشیک قلب    (حسین مهکام     1395)

- چرخ فلک     (عزیزالله حمید نژاد      1395)

- پرستاران     (علیرضا افخمی    1395-1396 )

- دلدادگان     (منوچهر هادی     1396)

لیندا کیانی

 

ارسال نظر