قتل |فوری : قتل مرد افغانی در تهران | تیراندازی در شب گذشته

فوری : قتل مرد افغانی در تهران | تیراندازی در شب گذشته

تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی از دوستان و نزدیکان مقتول حکایت از این داشت که مقتول با فردی که تبعه افغان بوده، اختلاف حساب داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 دو مرد به دلیل اختلاف مالی شب گذشته با شلیک مستقیم به سمت سر یک مرد ۶۴ ساله او را به قتل رساندند و از متواری شدند.

عقربه‌ها ساعت ۲۱ شب را نشان می‌داد که صدای شلیک یک گلوله آرامش شبانگاهی خیابان پاسداران را در هم‌شکست.

مأموران پلیس پس از اطلاع از موضوع در صحنه جرم حاضر شده و مشاهده کرد مردی ۶۴ ساله در داخل خودروی پژو ۲۰۷ به ضرب گلوله به قتل رسیده است.

با توجه به احراز وقوع قتل، مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در معیت بازپرس ویژه قتل در صحنه جرم حاضر شدند و تحقیقات به‌صورت تخصصی در خصوص این جنایت دنبال شد.

تحقیقات پلیسی و بررسی دوربین‌های مداربسته صحنه جرم حکایت از این داشت که ضاربان دو نفر بودند که با شلیک به سر مقتول، این جنایت را رقم زده و سپس به‌صورت پیاده از صحنه جرم گریخته اند.

بازرسی صحنه جرم حاکی از این بود که گلوله شلیک شده سبب تخریب شیشه جلوی سمت راننده شده و پوکه گلوله شلیک شده که در داخل خودرو کشف شد، متعلق به سلاح کلت بوده است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی از دوستان و نزدیکان مقتول حکایت از این داشت که مقتول با فردی که تبعه افغان بوده، اختلاف حساب داشته است.

تحقیقات پلیسی به‌منظور رازگشایی از این قتل و دستگیری متهمان، زیر نظر مأموران پلیس آگاهی تهران و تحت نظارت بازپرس ویژه قتل در حال انجام است.

ارسال نظر