قتل | قتل بی رحمانه فرد خارجی در ایران | جریان چیست؟

قتل بی رحمانه فرد خارجی در ایران | جریان چیست؟

رئیس حوزه قضایی بخش نوبران با اشاره به وقوع یک فقره قتل در این بخش از دستگیری قاتل خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قتل بی رحمانه همه را شوکه کرد. قتل می تواند نشان از خشم پنهان داشته باشد. قتل بیشتر در بین جوانان و نوجوانان رخ می دهد. قتل بیشتر در اثر یک نوع رفتار هیجانی رخ می دهد. قتل می تواند تبعات منفی اجتماعی بسیاری را به دنبال داشته باشد.

قتل

جزئیات تلخ قتل بی رحمانه فرد خارجی 

در خصوص اخبار منتشر شده در شبکه های مجازی شهرستان ساوه مبنی بر وقوع قتل تبعه افغانستانی در شهر نوبران رئیس حوزه قضایی بخش نوبران اعلام  کرد شب گذشته با اعلام خبر وقوع قتل در شهر نوبران مامورین کلانتری نوبران بلادرنگ به همراه مامورین زبده پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت شناسایی قاتل صورت پذیرفت.

قاضی صدوری افزود: درگیری دو تن از اتباع افغانستانی مقیم شهر نوبران به دلیل اختلافات خانوادگی بوده و قاتل بلافاصله با هوشیاری مامورین کلانتری نوبران و افسران اداره جنایی پلیس آگاهی ساوه شناسایی و دستگیر شده است.

وی افزود: قاتل انگیزه خویش را از ارتکاب قتل ، اختلافات شخصی با مقتول اعلام کرده است. متهم که سابقه مصرف مواد مخدر از نوع شیشه داشته ، جهت معاینات به پزشکی قانونی معرفی و در حال حاضر در بازداشت بسر می برد.

رییس حوزه قضایی بخش نوبران از عموم شهروندان قانون مدار منطقه خواست تا از دامن زدن به شایعات بی پایه و اساس خودداری نموده و از منتشر نمودن اخبار نامعتبر در فضای مجازی اجتناب کنند.

 

ارسال نظر