شروران اینستاگرام | شروران اینستاگرامی آرایشگاه را بهم زدند | جزئیات

شروران اینستاگرامی آرایشگاه را بهم زدند | جزئیات

شرور مسلح یافت آباد که از یک ماه و نیم قبل مرتکب قتل و متواری شده بود،در نظرآباد کرج دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 14 اردیبهشت امسال صدای تیراندازی در محله یافت آباد رعب و وحشت را بر دل اهالی انداخت.چند لحظه بعد مرد جوانی که در حال خروج از یک آرایشگاه بود، به دلیل اصابت گلوله زخمی شد و  غرق در خون روی زمین افتاد و عامل تیراندازی سوار خودروی تیبا شد و از محل حادثه گریخت.

با تماس شاهدان صحنه جنایت، ماموران کلانتری یافت آباد و امدادگران اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.جوان مجروح خیلی سریع به بیمارستان منتقل شد، اما ساعتی بعد به دلیل شدت خونریزی جان خود را از دست داد و رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران و بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

در اولین قدم از تحقیقات دوربین های مدار بسته موجود در محل بازبینی شد که با توجه به آن سرنشینان خودرو تیبا شناسایی شدند.بررسی ها نشان می داد عامل جنایت که چهار گلوله به مقتول شلیک کرده بود از اراذل و اوباش سطح یک منطقه است و چند روز قبل از جنایت با یکدیگر در اینستاگرام کل کل و کری خوانی داشتند. روز قبل از حادثه کار آنها به درگیری فیزیکی هم کشیده شده بود که در نهایت قاتل در پیامی خطاب به مقتول نوشته بود: «انتقام سخت نزدیک است، منتظر باش.»

دستگیری عامل تیرادازی منجر به قتل یافت آباد در نظر آباد کرج

متهم بعد از جنایت پا به فرار گذاشت و اقدامات لازم برای دستگیری او انجام شده و سرانجام روز گذشته ماموران پلیس موفق به دستگیری متهم در نظرآباد کرج شدند.

بنابر این گزارش متهم تحت اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارد و تحقیقات لازم برای رسیدگی به روال قضایی پرونده در حال انجام است.

ارسال نظر