وام ودیعه | پرداخت وام ودیعه آغاز شد | این متقاضیان در اولویت هستند

پرداخت وام ودیعه آغاز شد | این متقاضیان در اولویت هستند

دستورالعمل نحوه معرفی متقاضیان وام ودیعه مسکن امروز در بانک مرکزی نهایی شد و بناست شیوه نامه پرداخت این تسهیلات نیز طی روز جاری به شبکه بانکی ابلاغ شود.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام ودیعه به زودی پرداخت می شود. وام ودیعه از متقاضیان زیادی برخوردار است. وام ودیعه از سود کارمزد مناسبی بهره مند است. وام ودیعه دارای شرایط مختلفی است. وام ودیعه چند سالی است که پرداخت می شود.

وام ودیعه

جزئیات پرداخت وام ودیعه

 

مصطفی قمری وفا، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در پیام توئیتری نوشت: در زمینه حمایت از مستاجران بانک مرکزی بخشنامه مربوط به وام ودیعه مسکن را ۱۰ خرداد به بانک‌ها ابلاغ کرد. دستورالعمل نحوه معرفی متقاضیان از سوی وزارت راه و شهرسازی باید اعلام می‌شد که این موضوع امروز با حضور معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و مدیران مربوطه در بانک مرکزی نهایی شد. 

با شیوه نامه‌ای که امروز وزارت راه و شهرسازی ارائه و قرار شد تا امروز نهایی و به شبکه بانکی ابلاغ شود، پرداخت وام کمک ودیعه مسکن نیز به‌زودی عملیاتی می‌شود.

در شورای پول و اعتبار پرداخت وام کمک ودیعه مسکن تا سقف ۴۰ هزار میلیارد تومان تصویب شد به طوری که این تسهیلات در تهران ۱۰۰ میلیون تومان، در کلانشهرها ۷۰ میلیون تومان و در سایر مناطق شهری ۴۰ میلیون تومان تعیین و به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

ارسال نظر