خبر فوری | فوری: ترور فجیع در این شهر | لحظاتی قبل رخ داد

فوری: ترور فجیع در این شهر | لحظاتی قبل رخ داد

بر اثر تیراندازی راکب موتور سوار به سرنشینان خودرو پژو در اراک یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تیراندازی راکب موتور سوار به سرنشینان خودرو پژو، دو نفر کشته و مجروح داشت.

شاهدان عینی می‌گویند: حوالی ساعت ۲۲ دیشب راکب یک دستگاه موتور سیکلت و ترک نشین آن، با یورش مسلحانه به یک دستگاه خودرو، باعث توقف این خودرو در بلوار قدس اراک شدند و با تیراندازی به سمت سرنشینان آن یک نفر را کشتند و ۳ سرنشین دیگر خودرو در حال فرار بودند که یکی از آن‌ها از ناحیه پا مجروح میشود، اما یک نفر دیگر متواری و نفر چهارم نیز بوسیله پلیس شهرستان اراک در حال فرار، دستگیر می‌شود.

موتورسواران در توزیع موادمخدر نقش داشته اند

سرهنگ خلجی معاون اجتماعی و فرهنگی فرماندهی انتظامی استان در تشریح این حادثه می‌گوید: یک راکب موتور سوار به همراه ترک نشین خود که به نظر می‌رسد در توزیع مواد مخدر نقش داشته اند، به یک دستگاه پژوه ۲۰۶ تیراندازی می‌کند و راننده پژو، پس از برخورد تیر به زیر قفسه سینه در دم فوت می‌کند و خودرو متوقف می‌شود.

سرهنگ خلجی افزود: ضاربان موتور سوار هم اکنون متواری هستند و با اقدامات اطلاعاتی دستگیری آن‌ها در دستور کار پلیس آگاهی و رئیس پلیس شهرستان اراک است.

دکتر جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: متاسفانه راننده خودرو پژو ۲۰۶ در صحنه جان خود را از دست داده و فرد مصدوم هم اکنون در بیمارستان ولیعصر بستری است و با تیراندازی ضاربان، از ناحیه زانو مجروح شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: حال عمومی این فرد جوان، رضایت بخش است و با اقدام به موقع اورژانس، خطری او را تهدید نمی‌کند.

ارسال نظر