هشدار | هشدار به مسافران : اعمال محدودیت تردد در این جاده ها

هشدار به مسافران : اعمال محدودیت تردد در این جاده ها

رییس پلیس راه مازندران در باره وضعیت ترافیک خودرو‌ها در جاده کندوان توضیحاتی داد و محدویت‌های ترافیکی محور شمال را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 تعطیلات دو عید باعث شده که جاده‌های کشور دچار بار ترافیکی شوند و امروز رییس پلیس راه مازندران محدویت‌های ترافیکی را اعلام کرد.

ایرنا نوشت: سرهنگ یدالله جهان ناب، رییس پلیس راه مازندران اظهار داشت: ترافیک خودرو در جاده کندوان حدفاصل ولی آباد تا سیاه بیشه و کندوان تا نسا سنگین گزارش شده است.

وی با بیان اینکه محورهای شمالی در زمان حاضر فاقد هرگونه مداخلات جوی است، اظهار داشت: در محورهای هراز، فیروزکوه و آزاد راه تهران شمال تردد خودروها عادی و روان در حال انجام است.

وی از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

جاده های مازندران از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۵ تیر ماه زیر بار محدودیت های ترافیکی ۶ روزه شامل تعطیلات پایان هفته و عید قربان رفت.

طبق این برنامه تردد موتور سیکلت که از ساعت ۱۲ ظهر دیروز در محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه ممنوع شده بود تا ساعت ۶ بامداد روز دوشنبه ۲۰ تیر ماه ادامه دارد و در این مدت تنها موتور سیکلت های انتظامی و امدادی می توانند در این مسیرها تردد داشته باشند.

سایر محدودیت های ترافیکی سه محور اصلی مازندران منتهی به پایتخت هم به شرح زیر اعلام شده است:

ارسال نظر