اخبار حوادث| فرار مرموز مادر و پدر جوان از بیمارستان | جریان چیست؟

فرار مرموز مادر و پدر جوان از بیمارستان | جریان چیست؟

زوج جوان که پس از مرگ دوقلوهایشان در بیمارستان ناپدید شده‌اند ، از سوی تیم جنایی تحت تعقیب قرار گرفتند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

چند روز قبل، زوج جوانی در حالی که پسران دوقلو یشان را در آغوش داشتند به یکی از بیمارستان‌های تهران مراجعه کردند تا نوزادان تحت مداوا قرار بگیرند. دوقلوها 40 روز بیشتر نداشتند و  به علت بیماری در بیمارستان بستری شدند. اما روز سوم، وقتی مادرشان به آنها شیر داد ناگهان دوقلوها بعد از خوردن شیر حالشان بدتر شد و ساعتی بعد نیز جان باختند.

مرگ عجیب 2 نوزاد

این در حالی بود که وقتی کادر درمان به سراغ  والدین بچه‌ها رفتند از زوج جوان خبری نبود. مرگ عجیب دو نوزاد از سوی حراست بیمارستان به بازپرس محمد وهابی اعلام شد.  در ادامه تحقیقات با شماره تلفن‌هایی که والدین نوزادان در پرونده‌شان نوشته بودند تماس گرفته شد، اما نه شماره‌ها درست بود و نه نشانی که آنها در پرونده به عنوان آدرس محل سکونت قید کرده بودند.

تحقیقات برای شناسایی والدین 2 نوزاد قربانی

بنابراین اجساد دو نوزاد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد تا متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ دو نوزاد را بررسی و اعلام کنند. این در حالی است که بررسی‌های اولیه حکایت از آن دارد دو کودک بر اثر نارسایی تنفسی جان خود را از دست داده‌اند. تحقیقات برای شناسایی والدین نوزادان ادامه دارد.

ارسال نظر