قیمت بنزین |قیمت بنزین در جاده گرانی ؟ | قیمت جدید بنزین چند؟

قیمت بنزین در جاده گرانی ؟ | قیمت جدید بنزین چند؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره افزایش قیمت گازوئیل و ‌بنزین گفت: این شایعه را بارها دولت و مجموعه وزارت نفت ‌تکذیب کرده‌اند و قطعا هیچگونه افزایش نرخ بنزین، نفت و گازوئیل ‌در دستور کار ‌قرار ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت بنزین اعلام شد. قیمت بنزین طی سال های گذشته با نوسان زیادی همراه بود. قیمت بنزین برای امسال تغییر زیادی خواهد کرد. قیمت بنزین در کرایه تاکسی تاثیرگذار است. جزئیات جدید قیمت بنزین را در ادامه می خوانیم.

قیمت بنزین

اطلاعات مهم درباره قیمت بنزین

هادی بیگی‌نژاد در حاشیه بازدید از رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شایعات افزایش قیمت گازوئیل و ‌بنزین ‌صحت دارد، اظهار داشت:‌ این شایعه را بارها دولت و مجموعه وزارت نفت ‌تکذیب کرده‌اند و قطعا هیچگونه افزایش نرخ بنزین، نفت و گازوئیل ‌در دستور کار ‌قرار ندارد.

وی این شایعات را توطئه دشمنان برای سلب آسایش مردم ایران دانست و افزود: شایعه افزایش قیمت بنزین، موضوعی است که فقط در دولت سیزدهم بارها مطرح شده است. با علم به اینکه بنزین یک کالای استراتژیک و مهم برای جامعه است، هر بار عده‌ای با هدف برانگیختن باور مخاطبان و همچنین تشویش اذهان و روحیه اجتماع، اخبار کذبی در مورد افزایش قیمت بنزین مطرح می‌کنند؛ در حالی که نه در دولت و نه در مجلس شورای اسلامی هیچ طرحی در خصوص افزایش قیمت سوخت در دست بررسی نیست. حتی بارها مقامات کشور اعلام کرده‌اند که قیمت بنزین در سال جاری یعنی سال ۱۴۰۱تغییری نخواهد داشت.

ارسال نظر