واردات خودرو|واردات خودرو نهایی شد؟ | آخرین تغییرات واردات خودرو

واردات خودرو نهایی شد؟ | آخرین تغییرات واردات خودرو

در حالی که دو ماه از موعد نهایی شدن آیین نامه واردات خودرو می گذرد، اما فعلاً خبری از این آیین نامه نیست. آیین نامه‌ای که گویا در صف تایید هیات دولت قرار دارد و البته برخی نمایندگان نسبت به برخی از بندهای آن انتقاد جدی وارد می کنند. حالا خبری مبنی بر نهایی شدن این آیین نامه در حال دست به دست شدن است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

واردات خودرو با تغییر همراه شد. واردات خودرو قوانین جدیدی دارد. واردات خودرو مشمول برخی از خودروها می شود. واردات خودرو با متقاضیان زیادی همراه است. جزئیات جدید واردات خودرو را بخوانید.

واردات خودرو

جزئیات جدید واردات خودرو

پس از نهایی شدن واردات خودرو و ابلاغ قانون آن از سوی محمدباقر قالیباف در خرداد ماه امسال، همچنان فعالان بازار چشم انتظار نهایی شدن آیین نامه واردات خودرو هستند. آیین نامه ای که قرار بود اواخر خرداد ماه نهایی شود اما همچنان در حالی که به پایان مرداد می رسیم،‌ خبری از آن نیست. البته وزارت صمت می گوید که آیین نامه در این وزراتخانه نهایی شده و منتظر تایید در هیات دولت است. در این میان برخی از نمایندگان نیز انتقادات جدی به برخی از بندهای این آیین نامه دارند.

حالا در این شرایط خبری به نقل از فاطمی امین،‌وزیر صمت منتشر شده مبنی بر اینکه واردات خودرو نهایی شده است و شنبه هفته آینده خبر قطعی واردات خودرو را اعلام می‌کنیم. همچنین خودروی دست دوم وارد نخواهد شد و مدل واردات خودرو به بازرگانان و وارد کنندگان خودرو بستگی دارد.

پیگیری ها نشان می دهد که وزیر صمت گفته است که آیین نامه واردات در مرحله نهایی نهایی شدن قرار دارد و صحبتی از نهایی شدن آن تا روز شنبه مطرح نشده است.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب