طالبان|هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان در نشست رهبران طالبان و متنفذان قومی که روز پنجشنبه در قندهار برگزار شد، سخنرانی کرد که خبرگزاری دولتی باختر امروز بخش‌هایی از آن را منتشر کرده است. انتظار می‌رفت که در نشست قندهار، رهبران طالبان در مورد بازگشایی مدارس متوسطه دخترانه تجدیدنظر کنند، اما رهبر طالبان بدون اشاره به آن به طورکلی به اهمیت آموزش کودکان تاکید کرده و گفته است که «اگر یک کودک این کشور بدون تعلیم بماند مسئولیت خود می‌دانم.» کارگاه حضوری آموزش CRM دیــدار | رایگان شرکت کنید tavoos.net به گزارش بی.بی.سی او همچنین افزوده که «دستور داده‌ام کودکان گدا را جمع کنند، اینها اولادهای خودم هستند. به والی (قندهار) امر کردم که مکان و آموزش آنها را آماده کند.» رهبر طالبان همچنین سفارش کرده که «علما متوجه تربیت کودکان ملت باشند، وقتی تربیت اخلاقی داشته باشند، خود به خود مانع جرایم می‌شود.»

قانون عجیب طالبان | بخوانید

رهبر طالبان گفت: دستور داده‌ام کودکان گدا را جمع کنند، اینها اولادهای خودم هستند. به والی (قندهار) امر کردم که مکان و آموزش آنها را آماده کند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان در نشست رهبران طالبان و متنفذان قومی که روز پنجشنبه در قندهار برگزار شد، سخنرانی کرد که خبرگزاری دولتی باختر امروز بخش‌هایی از آن را منتشر کرده است.

انتظار می‌رفت که در نشست قندهار، رهبران طالبان در مورد بازگشایی مدارس متوسطه دخترانه تجدیدنظر کنند، اما رهبر طالبان بدون اشاره به آن به طورکلی به اهمیت آموزش کودکان تاکید کرده و گفته است که «اگر یک کودک این کشور بدون تعلیم بماند مسئولیت خود می‌دانم.»

به گزارش بی.بی.سی او همچنین افزوده که «دستور داده‌ام کودکان گدا را جمع کنند، اینها اولادهای خودم هستند. به والی (قندهار) امر کردم که مکان و آموزش آنها را آماده کند.»

رهبر طالبان همچنین سفارش کرده که «علما متوجه تربیت کودکان ملت باشند، وقتی تربیت اخلاقی داشته باشند، خود به خود مانع جرایم می‌شود.»

ارسال نظر

 

آخرین مطالب