وام دانشجویی | مبلغ وام دانشجویی اعلام شد | متقاضیان وام بخوانند

مبلغ وام دانشجویی اعلام شد | متقاضیان وام بخوانند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از اعلام وام‌های جدید دانشجویی برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام دانشجویی پرداخت می شود. وام دانشجویی دارای شرایط خاصی است. وام دانشجویی از سود مناسبی بهره مند است. وام دانشجویی به دانشجویان مقطع دکتری پرداخت می شود. وام دانشجویی از مبلغ مناسبی برخوردار است.

اطلاعات مهم درباره وام دانشجویی

مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: وام های تحصیلی دانشجویی افزایش یافته اند و برای کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

رییس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: میزان دریافت وام کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون تومان افزایش یافته است و دکتری تخصصی پیوسته و ناپیوسته از ۶ میلیون تومان به ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

گنجی بیان کرد: مبلغ وام های جدید اعلام شده به دو برابر به دانشجویان متاهل پرداخت خواهد شد.

او با بیان اینکه ودیعه مسکن در تهران ۳۵ میلیون تومان در کلانشهر ۳۰ میلیون تومان و در سایر شهرها به ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

گنجی تاکید کرد: همزمان با سال تحصیلی جدید و دریافت سامانه جدید تقاضای وام های دانشجویی را ثبت می کنیم تا در اسرع وقت با توجه به تامین بودجه از سوی سازمان برنامه و بودجه با توجه به تاریخ های اعلام شده به هر دانشجو پرداخت شوند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب