وام بارنشستگان | وام ویژه بازنشستگان پرداخت می شود | بازنشستگان بخوانند

وام ویژه بازنشستگان پرداخت می شود | بازنشستگان بخوانند

معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کمک هزینه سفر زیارتی به بازنشستگان تأمین‌اجتماعی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام بازنشستگان مبلغ چندانی ندارد. وام بازنشستگان با متقاضیان زیادی همراه است. وام بازنشستگان دارای شرایط خاصی است. وام بازنشستگان به برخی از افراد پرداخت می شود. شرایط عجیب وام بازنشستگان را بخوانید.

احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: این سازمان در نظر دارد تا با پرداخت تسهیلات ۱۲۰ میلیون ریالی به تعدادی از بازنشستگان، زمینه‌ی حضور این عزیزان را در پیاده‌روی اربعین فراهم کند.

وی تاکید کرد: به علت محدودیت منابع این تسهیلات فقط به ۲۰ هزار نفر ارائه می‌شود و ثبت‌نام متقاضیان توسط دفاتر کانون‌های بازنشستگی در سطح استان در سراسر کشور انجام میشود و کانون‌ها ضمن دریافت تعهدنامه و اخذ برگه تائیدیه ثبت‌نام زائر در سامانه سماح نسبت به تکمیل لیست ثبت‌نام اقدام می‌کنند.

آقای اسفندیاری ادامه داد: انتخاب متقاضیان برای ارائه تسهیلات بصورت قرعه کشی است و تمامی شرایط احراز تعیین شده برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه از جمله نداشتن چک برگشتی و اقساط معوق در این خصوص الزامی است.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب