ارزهای دیجیتال| ارزش ارزهای دیجتال| قیمت ارزهای دیجیتال امروز

ارزهای دیجیتال امروز 3 شهریور 1400 / جزئیات

در ۲۴ ساعت گذشته قیمت برای اولین بار به ۵۰۴۰۰ دلار رسید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت دارایی های دیجیتال برای اولین بار از اواسط ماه می (اواخر اردیبهشت) بالاتر از سطح ۵۰۰۰۰ دلار شکست و به ۵۰۴۰۰ دلار رسید.

هرچند، نتوانست این حرکت رو به بالا را ادامه دهد و درست برعکس، با از دست دادن مقداری از ارزش خود از تراز ۵۰۰۰۰ دلار ریزش کرد. در ادامه این روند کاهشی، در ۲۴ ساعت گذشته قیمت به ۴۷۶۰۰ دلار رسید. با وجود اندک بهبودی که در قیمت حاصل شد، خرس ها دوباره به بازی برگشتند و بار دیگر قیمت را به پایین کشانده و به سطح فعلی آن یعنی ۴۷۵۲۴ دلار رساندند.

این افزایش نوسان در ۲۴ ساعت گذشته باعث زیان های سنگینی برای برخی از معامله گرانی شده است که با لوریج بالا کار می کنند. داده های Bybt نشان می دهد که حجم نقدینگی در این بازه زمانی به بیش از ۴۵۰ میلیون دلار رسیده است. علاوه بر این، یکی از کاربران Bybit به دلیل لیکوئید شدن دارایی های خود حدود ۵ میلیون دلار ضرر کرده است.

اصلاح شدید آلتکوین ها

همانند قبل، افزایش نوسانات در بازار بیت کوین با نوسانات بیشتری در میان آلتکوین ها همراه شده است. این نوسانات امروز به شدت ریزشی بوده اند.

قیمت اتریوم ۵ درصد کاهش یافته و در حال حاضر زیر ۳۲۰۰ دلار است. بایننس کوین با ۵/۲ درصد کاهش به ۴۸۵ دلار رسیده و نسبت به این اصلاح گسترده بازار، نسبتاً خوب عمل کرده است.

کاردانو ، که اخیراً رکوردهای پی در پی و متوالی به ثبت رسانده است، ۶.۵ درصد کاهش یافته و کمی بالاتر از ۲.۷ دلار قرار گرفته است. Ripple (-۸%)¡ Dogecoin (-۸%)¡ Polkadot (-۷%)¡ Solana (-۱۰%)¡ Uniswap (-۸.۵%)¡ LUNA (-۱۱%) و Bitcoin Cash (-۵%) نیز امروز عمیقاً به رنگ قرمز دیده می شوند.

ارزهای رمزپایه کوچکتر مانند Telcoin (-۱۳%) Zilliqa (-۱۲%) SwissBorg (-۱۲%) Ontology (-۱۱%) XinFin Network (-۱۱%)¡ Audius (-۱۰%) و SushiSwap (-۱۰%) ضررهای سنگین تری را متحمل شده اند.

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار همه دارایی های رمزنگاری شده امروز بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

ارسال نظر