گشت ارشاد3| ساعد سهیلی| حمید فرخ نژاد| امیر جعفری

«گشت ارشاد 3» به زودی اکران می‌شود/ بهنام بانی در گشت 3 چه نقشی دارد؟

فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 که دنباله‌ای بر فیلم‌های گشت ارشاد 1 و 2 است آماده اکران سینمایی به صورت حضوری است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فیلم «گشت ارشاد ۳» به کارگردانی سعید سهیلی آماده نمایش شده و سازندگان فیلم قصد دارند با توجه به روند واکسیناسیون و احتمال بازگشایی کامل سالن‌های سینما در ماه‌های آینده، فیلم «گشت ارشاد ۳» را قبل از برگزاری جشنواره  فجر اکران کنند.

ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، علیرضا خواجه نیا و امیر جعفری گروه بازیگران «گشت ارشاد ۳» را تشکیل می‌دهند.

گَشت اِرشاد ۳ یا گَشت ۳ فیلمی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی و محصول سال ١۳۹۹ است. این فیلم سومین سری از فیلم‌های گشت ارشاد است و دنباله‌ای بر گشت ارشاد و گشت ارشاد ۲ است.گشت ارشاد 3

خلاصه داستان

حسن و عطا پس از سالها به ایران برمیگردند. آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان‌ها می‌پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آنها را رها نمی‌کند تا این که تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می‌گیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم می‌گیرند به سراغ یک زمین‌دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می‌کند رفته او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست می‌شوند و زمین‌دار بزرگ تصمیم می‌گیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می‌دهد که هر سه آنها را دچار دردسرهای بزرگی می‌کند.

بازیگران

پولاد کیمیایی
ساعد سهیلی
امیر جعفری
بهنام بانی
میرطاهر مظلومی
ریحانه پارسا
نازنین کیوانی
مبینا رحمتی
اسدالله منجزی
امیر محاسبتی
اشکان عقیلی
مهدی دانایی فرد
علیرضا خواجه‌نیا

گشت ارشاد 3

خلاصه داستان گشت ارشاد 3

این فیلم ادامه ای بر داستان گذشته گشت ارشاد های سری 1 و 2 است ولی با قصه ای جذاب تر و جالب تر. البته این فیلم در بستری کاملا متفاوت نسبت به 2 سری پیشین آن رقم می خورد.

خبرهای جدید از گشت ارشاد 3

سعید سهیلی در افتتاحیه فیلم تازه‌اش ( فیلم ژن خوک ) اعلام کرد سال آینده فیلم سینمایی «گشت۳» را با حمید فرخ‌نژاد جلوی دوربین می برد. 

کارگردان فیلم «ژن خوک»، این روزها به همراه تیمی پنج نفره در حال مراحل پایانی نگارش فیلمنامه «گشت ۳» است تا به زودی و با دریافت پروانه ساخت، این فیلم را جلوی دوربین ببرد. . ‌همچنین افزون بر حضور تعدادی از کاراکترهای قسمت های قبل، شخصیت های جدیدی به «گشت ۳» اضافه خواهند شد. 

سرانجام ساخت گشت 3 قطعی شد. سعید سهیلی: آستین بالا زده ام براى یک کار سخت. پاشنه بالا کشیده ام براى یک کار شیرین. بالاخره تردید را کنار گذاشته و تصمیمم را گرفتم.آرى میسازم. گشت ارشاد سه را با توکل و توسل. محکم و قوى. فعلا حرفى براى گفتن نیست. حرفها میماند براى بعد. تنها یک حرف. اراده کرده ام تماشاچیان را سورپرایز کنم. نه با اسم و شعار و هیاهو. تنها هنگام اکران در سالن سینما ، باقى بعد … یا حق .  

آغاز فیلمبرداری گشت 3

 در نخستین روز فیلمبرداری این فیلم مسعود کیمیایی بر سر صحنه این فیلم حضور پیدا کرد و به صورت نمادین این فیلم را کلید زد و پلانی از فیلم را کارگردانی کرد. 

بهنام بانی خواننده به عنوان تازه‌ترین بازیگر جلوی دوربین فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» رفت. این نخستین تجربه حرفه‌ای بانی در عرصه بازیگری خواهد بود.گشت ارشاد 3

فیلمبرداری گشت 3 پایان یافت و برای تدوین و اکران پاییز آماده می شود.

«گشت 3» با بهبود اوضاع سینماها، اکران می ‌شود. سعید سهیلی: «گشت» حال همه را خوب می کنه. 

به گزارش روابط عمومی پروژه ، فیلم «گشت ارشاد 3» هم اکنون در مراحل فنی پس از پایان فیلمبرداری قراردارد و ساخت موسیقی این فیلم توسط حبیب خزایی فر به تازگی به پایان رسیده است.

ارسال نظر