گامی به سوی راحتی مالیاتی با روشنگران

شرکت مشاوره مالیاتی روشنگران کاسپین - کادری مجرب و با سابقه - نمونه کارهای فراوان

گامی به سوی راحتی مالیاتی با روشنگران
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

مالیات برای همه فروشگاه‌ها تبدیل به یک موضوع جدی شده است. مسلما انجام کارهای مالیاتی کار هرکسی نیست و شما نیازمند یک وکیل مالیاتی هستید. گاهی اوقات ممکن است شما به هنگام انجام کارهای مالیاتی خود به یکسری از مشکلات بر بخورید. به همین دلیل نیازمند فردی هستید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند. گاهی اوقات شما باید به اداره مالیات اعتراض کنید و نیازمند یک وکیل مالیاتی برای خودتان هستید.

به همین دلیل باید به دنبال یک شرکت مشاوره مالیاتی باشید. تا بتوانید در امور مربوط به مالیات یک مشاوره خوبی بگیرید. حتی کار خود را باید به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. اینکه شما بتونید با خیال راحت محصولاتتون رو به فروش برسونید و نگران مالیات اونها نباشید، میتونه انگیزه شما رو برای فروش بیشتر و نگرانی و مشغله‌های شما رو بسیار کم کنه. به همین دلیل، هرچی جلو تر میریم، از اهمیت مشاور و وکیل مالیاتی بیشتر مطلع میشیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا یک شرکت مشاور مالی معتبر را به شما معرفی کنیم و در مورد خدمات آنها صحبت کنیم.

شرکت مشاوره مالیاتی

 

شرکت مشاوره مالی و مالیاتی روشنگران کاسپین با تکیه بر ۲۰ سال تجربه و توانایی مدیران و مشاوران این مرکز و سابقه درخشان در امر مشاوره مالیاتی در قزوین و دفاع مالیاتی در قزوین ، بر این اعتقاد است که امروزه با توجه به تغییرات روز افزون قانون مالیات های مستقیم و قانون ارزش افزوده و همچنین قوانین حاکم بر کسب کار ، پیشرفت و توسعه فعالیت اقتصادی بدون حضور مشاور مالیاتی آگاه و با تجربه مسیر نخواهد بود ، چرا که لازمه حرکت و هر گونه فعالیت اقتصادی در کشور ، پرداخت مالیات و کمک به چرخ اقتصاد توسط فعالان اقتصادی می باشد.

با تمرکز هرچه بیشتر دولت و سازمان امور مالیاتی بر وصول مالیات در سالهای اخیر برخی از فعالان اقتصادی در امور مالیاتی خود دچار مشکلاتی شده اند که نتیجه این مشکلات مالیاتهای سنگین و جبران ناپذیر خواهد بود.

از این رو همراه داشتن یک مشاور مالیاتی آگاه میتواند کمک به سزایی به شما داشته باشد، که در مسیر تحول و توسعه کسب و کار خود دچار هزینه ای سنگین و پرداخت مالیات هنگفت نشوید ، ما در مرکز مشاوره مالیاتی روشنگران کاسپین با شعار”مشاوری آگاه ، نیاز کسب و کاری پویا” ، با ارائه خدمات استاندارد مبتنی بر قوانین حاکم بر جامعه، این نوید را خواهیم داد که در کنارتان هستیم تا بهترین نتیجه را در سایه قانون از پرونده مالیاتی خود داشته باشید.

روشنگران آماده ارائه هرگونه خدمت در زمینه مالیات به شما می‌باشد. اگر شما هم به دنبال یک شرکت مشاوره مالیاتی میگردین، روشنگران کاسپین بهترین انتخاب برای شما است.

در این مقاله قصد داریم شرح مختصری از خدمات مرکز مشاوره مالی روشنگران کاسپین به استحضار شما عزیزان برسانیم :

یکی از پرمخاطب ترین خدمات این مرکز مشاوره مالیاتی در قزوین ، وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی می باشد

وکیل مالیاتی در قزوین وکیل مالیاتی کیست؟برای داشتن وکیل مالیاتی در قزوین که تعداد زیادی شهر صنعتی و دارای بنگاه های اقتصادی زیاد است لازم است وکیل مالیاتی را به درستی بشناسید. شخص حقیقی یا حقوقی (مدیران یا نماینده شخص حقوقی جهت شرکت در جلسات حضور پیدا میکنند) با تجربه کافی ، مسلط به قوانین جاری، با سابقه مفید در امر دفاع مالیاتی می باشد که در تمامی مراحل رسیدگی و دادرسی مالیاتی همواره در کنار موکل (مودی مالیاتی) حضور دار و تا آخرین مرحله یعنی صدور برگ قطعی به دفاع از حقوق قانونی موکل خود میپردازد.

شخصی که در تمام مراحل دادرسی با اتکا به علم و دانش خود و تسلط به قوانین مالیاتی و همچنین لایحه نویسی و در نهایت فن بیان و توان متفاعد سازی ، اقدام به دفاع از حقوق موکل خود نموده تا عادلانه ترین مالیات توسط مودی مالیاتی پرداخت گردد.

مراحل دادرسی به طور کلی عبارتست از :

۱- ماده ۲۳۸ قانون مالیاتهای مستقیم (حل و فصل توس ادارع امور مالیاتی) که به توافق با ممیز کل شناخته می شود.

۲- ماده ۲۴۴ قانون مالیاتهای مستقیم (هیات حل اختلاف بدوی )

۳- ماده ۲۴۷ قانون مالیاتهای مستقیم (هیات تجدید نظر)

۴- ماده ۲۵۱ قانون مالیاتهای مستقیم (شورای عالی مالیاتی)

۵- ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم ( هیات سه نفره منتخب وزیر )

۶- رسیدگی قضایی دیوان عدالت اداری

۷- ماده ۲۱۶ قانون مالیاتهای مستقیم (رسیگی به اختلافات اجرایی)

با توجه به مراحل دادرسی مالیاتی و پیچیدگی حضور در جلسات مذکور و همچنین عدم آشنایی و عدم آگاهی مودیان نسبت به شرایط هر مرحلسه از دادرسی مالیاتی ، مرکز مشاوره مالیاتی روشنگران به عنوان وکیل مالیاتی شما در قزوین با اخذ وکالت رسمی از مودی ، در تمامی مراحل دادرسی حسب مورد حضور پیدا کرده و با نگارش لایحه متناسب با پرونده ، سعی بر احقاق حقوق کارفرما در سایه قانون داشته و با استناد به مواد قانونی مالیاتی متناسب با فعالیت بنگاه اقتصادی رقم خواهد زد.

خدمات مشاوره مالیاتی در قزوین و تکالیف قانونی جاری

دفاع مالیاتی

از دیگر خدمات موجود در سبد خدمات مرکز مشاوره مالی و مالیاتی روشنگران کاسپین خدمات پروژه‌های مالیاتی می‌باشد که به 8 دسته کلی تقسیم بندی شده است و شامل موارد ذیل می باشد :

خدمات شرکت مشاوره مالیاتی روشنگران

1-پروژهای مالیاتی که شامل خدمات قبل از اجرا بوده و برخی پیش نیاز فعالیت اقتصادی می باشد و برخی در جریان کسب و کار به صورت موردی توسط کارفرمایان انتخاب می گردد.

۲- پروژه‌هایی که به پروژهای مربوط به امور جاری مالیاتی مربوط میشود و در راستای اجرای تکالیف قانونی هر فعال اقتصادی می باشد.

۳- فعال در  پروژه هایی که در واقع پروژه های حسابرسی مالیاتی هستند.

۴- پروژه های دیگر که روشنگران کاسپین انجام می‌دهد در زمینه راه اندای واحد حسابداری می‌باشد. و سبد کاملی از خدمات را در خود جای داده‌است.

۵- فعال در پروژه های حسابرسی عملیاتی و داخلی که به کنترل دوره و مراقبتی سازمان و بنگاه اقتصادی می پردازد و بسته به نیاز سازمان نسبت به بررسی و ارائه گزارش اقدام می نماید و در قالبهای مختلف مدیران و سهامداران و استفاده کنندگان گزارشات را در جریان امور جاریه قرار می‌دهد.

۶- پروژه‌های ممیزی که همانگونه که از نام این پروژه به نظر میرسد، در قالب ممیزی و بررسی واحد اقتصادی میپردازد. به این معنی که با بررسی مجموعه نسبت به رعایت الزامات هریک از مجموعه قوانین و یا استاندارهای موجود ، میزان رعایت این قوانین را اندازه گیری کرده و در قالب گزارش نواقص و موارد تخطی از قانون را به مدیران ارائه مینماید.

۷- پروژه‌های بیمه تامین اجتماعی

یکی دیگر از مراودات قانونی و الزامات قانونی هر بنگاه های اقتصادی با سازمان تامین اجتماعی بوده که در قالب خدمات زیر کلیه موارد پیش بینی شده با کد خدمت مشخص به کارفرمایان ارائه می‌گردد. برای انجام خدمات مربوط به بیمه تامین اجتماعی، روشنگران آماده خدمت‌رسانی به شما است.

۸- پروژه های حسابداری مدیریت

مدیریت مالی در قزوین

قلب تپنده هر بنگاه اقتصادی واحد مالی و مدیریت مالی می باشد، ارائه اطلاعات دقیق، در زمان مناسب می تواند مدیران سازمان را در تصمیم گیری های بزرگ یاری نماید . تهیه بودجه و انحرافات ، استراتژی مالی و دیگر خدمات موجود نیاز یک مدیر آگاه می باشد. و ما با سبد خدمات حسابداری مدیریت، اطلاعات مالی سازمان را که به زیان غیر مالی به مدیریت منتقل مینماییم. چرا که تمامی مدیران با زبان مالی آشنایی نداشته و انتقال این اطلاعات با زبان مشترک نیازمند تخصص در قالب خدمات مختلف می‌باشد.

مشاوره مالیاتی

ما در مرکز مشاوره مالی و مالیاتی روشنگران به عنوان مشاوره مالیاتی در قزوین و وکیل مالیاتی در قزوین ، با مجموعه‌ای کامل از خدمات مورد نیاز هر بنگاه اقتصادی و هر مدیر با درایتی، آمادگی خود را اعلام میداریم که در قالب هر یک خدمات فوق و مورد نیاز کارفرمایان، در کنارتان هستیم و سعی در یاری شما در پیشبرد اهداف و دستیابی به اهداف سازمان داریم.

موارد بالا برخی از خدماتی هستند که شرکت مشاوره مالیاتی روشنگران کاسپین به شما ارائه می‌دهد. شما برای انجام هرگونه مشکل، سوال و خدمت مالیاتی میتوانید به آنها مراجعه کنید و دیگه نگران مالیات های سنگینی که برات میاد نباشی.

روشنگران کاسپین با داشتن کادری مجرب و با سابقه آماده ارائه هرگونه خدمت در زمینه مالیات به شما عزیزان است. شما می‌توانید برای مشاوره مالیاتی و … با کارشناسان آنها در ارتباط باشید.

آدرس سایت: rcirantax.com

شماره تماس: ۰۲۸۳۳۳۳۱۱۱۴ و ۰۲۸۳۳۷۹۲۱۷۴

ارتباط با کارشناس: ۰۹۹۰۹۲۵۷۰۴۴

آدرس دفتر: قزوین بلوار شهید بابایی قبل از کوچه ۱۸ پلاک ۱۴۳ واحد ۲

 

دیدگاه خود را ارسال کنید