فال امروز|فال امروز فروردین|فال امروز شهریور|فال امروز مهر

فال روزانه| فال امروز 18 مهر 1400| فال حافظ

فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است. همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

دوست عزیزی که 18 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار پرانرژی، شجاع، باهوش و با اراده هستید و هر کاری که به عهده تان گذاشته شود را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانید. شما همیشه برای کمک به آنهایی که به شما نیاز دارند آماده اید. احساسات و معنویات برای شما از مادیات خیلی مهمتر هستند. شما خیلی زود عصبی می شوید و با کوچک ترین چیزها هم اعصابتان به هم می ریزد، اگر سعی در حل این مشکل خود نداشته باشید امسال آشفتگی اعصابتان علاوه بر آثار روانی روی جسمتان نیز تأثیر خواهد گذاشت. در سالی که پیش رو دارید به مسافرت‌هایی خواهید رفت که در زندگیتان نقشی تأثیر گذار خواهند داشت. در این سفرها شما شانس، ثروت و فرصت‌هایی برای زندگی بهتر را به دست خواهید آورد و همچنین با دیدن فرهنگ های جدید سبک زندگی خود را نیز تغییر خواهید داد. اگر قصد دارید پس‌اندازتان را در زمینه ی خاصی سرمایه گذاری کنید بهتر است این کار را با دقت و احتیاط کافی انجام دهید. در زمینه ی حرفه ای با جسارت و هوشیاری بالایی که دارید خواهید توانست از پس هر مشکل و مانعی به راحتی بربیایید. امتحان زمینه های کاری جدید می تواند نتایج مثبتی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر هنوز مجرد هستید و قصد ازدواج دارید به احتمال زیاد تا اواخر سال نیمه ی گمشده ی خود را خواهید یافت، اما متاهل ها باید وقت بیشتری را صرف رابطه ی خود کنند. آذر و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

  ♈ فال روزانه متولدین فروردین

  امروز شما بین خواسته خودتان و آنچه دوستانتان می خواهند انجام دهند گرفتار شده‌اید و نمی‌دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. حفظ کردن خونسردی و کنترل رفتارتان وقتی دیگران در آخرین لحظه نظرشان را عوض می کنند و برای شم هیچ راه دیگری نمی‌گذارند کار دشواری است. با این حال هیچ دلیلی ندارد که بخواهید دیگران را بخاطر وضعیتی که در آن گرفتار شده‌اید سرزنش کنید. به جای این کار در مورد این سردرگمی و فشاری که رفتارهای اطرافیانتان دارد به شما وارد می کند با آنها صحبت کنید تا خیالتان راحت شود و بتوانید راه‌حلی برای مشکلاتتان پیدا کنید. امروز اگر وقت کردید سری به آرایشگاه بزنید و کمی به ظاهر خودتان رسیدگی کنید!

  فال حافظ متولدین فروردین

  گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

  برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

  تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

  ♉ فال روز متولدین اردیبهشت

  از یک طرف می خواهید بدون توجه به فشارهایی که اطرافیان به شما وارد می کنند به برنامه همیشگی زندگیتان چسبیده و راه خودتان را ادامه دهید، از طرف دیگر هم نمی‌توانید اشتیاقی که به رها کردن خودتان از وضعیت موجود دارید را نادیده گفته و سرکوب کنید. امروز پیش پا افتاده ترین حرف ها می توانند واکنش های تندی را در اطرافیانتان ایجاد کنند، به ویژه اگر از این که در واقع چه می خواهید بگویید و به چه چیزی نیاز دارید اطمینان کامل نداشته باشید. با این حال لزومی ندارد که بخواهید تسلیم حرف های دیگران شوید، کافی است راه های خلاقانه تری برای بیان کردن خواسته‌هایتان پیدا کنید تا در دیگران حساسیت ایجاد نکنید.

  فال حافظ متولدین اردیبهشت

  صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

  شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

  تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

  ♊ فال امروز متولدین خرداد

  ناگهان و از جایی که اصلا انتظارش را هم ندارید تغییراتی به وجود خواهند آمد که آغازگر روندی هستند که آزادی بیان بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال باید ابتدا راه خود را در میان احساسات پیچیده ای که شما را در بر گرفته‌اند پیدا کنید، در غیر این صورت ممکن است به جایی برسید که می تواند رابطه عاطفی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. اگر نیازی که به استقلال احساس می کنید خیلی بیش از نیازی است که به نزدیکی به شخصی که دوست دارید حس می کنید، بهتر است با ذهنی آگاه برای قوت بخشیدن به رابطه خود تلاش کنید و اجازه ندهید احساسات شدید کنترل رفتارتان را در دست بگیرند.

  فال حافظ متولدین خرداد

  زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

  تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

  تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

  ♋ فال روزانه متولدین تیر

  امروز لیست کارهای روزانه تان نمی‌تواند با برنامه همه اطرافیانتان هماهنگی داشته باشد و انتظارات آنها را نیز برآورده کند. اگر از توصیه‌هایی که به شما می شود خوشتان نیاید ممکن است ناگهان واکنش های تندی از خودتان نشان دهید و با نداشتن میل به کنار آمدن با دیگران خودتان را درگیر چالش ها و تنش‌هایی بیهوده کنید. با این حال انتخاب انعطاف پذیری به جای لجاجت و سرسختی به شما اجازه می دهد با مسائل و مشکلات عاطفی‌تان روبرو شده و با داشتن سیاست راه‌حلی برای آنها پیدا کنید. به جای این که اصرار کنید که تنها راه ممکن همانی است که شما می گویید، با داشتن بحث های سازنده سعی کنید نقطه مشترکی بیابید.

  فال حافظ متولدین تیر

  بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

  در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

  تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

  ♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

  امروز با چسبیدن به عقاید قدیمی‌تان خودتان را در یک گوشه گیر خواهید انداخت و راه فراری برای خود باقی نخواهید گذاشت. با این حال اگر حاضر شوید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید به زودی خیالتان راحت خواهد شد و از پس مشکلاتی که به وجود آمده اند برخواهید آمد. شاید در تلاش برای جایگزین کردن باورها، تفکرات و رویکردهای قدیمی‌تان با گزینه های جدید با چالش های زیادی روبرو باشید، اما مواجه شدن با این وضعیت خیلی بهتر از فرار کردن از آن است. اگر چیزی به شما تعلق ندارد از برداشتن و یا قرض کردن آن خودداری کنید. شاید بخواهید خودتان را قانع کنید که این حق شماست، اما خودتان خوب می دانید که سعی دارید خودتان را گول بزنید.

  فال حافظ متولدین مرداد

  بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

  غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

  تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

  ♍ فال امروز متولدین شهریور

  امروز اگر دیدید که کارها همان طوری که شما برنامه ریزی کرده بودید پیش نمی‌روند به خودتان نگویید که با کمتر از آنچه خودتان می خواهید هم می توانید راضی باشید. چشم‌هایتان را خوب باز کنید و با خودتان صادق باشید و ببینید در زندگی چه هدفی را دنبال می کنید. شاید لازم باشد از آن چارچوب تفکر منطقی که برای خودتان تعریف کرده‌اید فراتر بروید. فکر کردن به گزینه‌هایی که فراتر از حدود وضعیت فعلی شما هستند به شما کمک خواهد کرد تا ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهید. نگران نتیجه ای که به دست خواهید آورد نباشید و فقط هر کاری که لازم می دانید را انجام دهید تا خیالتان از این که نهایت تلاشتان را کرده‌اید راحت باشد.

  فال حافظ متولدین شهریور

  به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

  گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

  تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

  ♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

  شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است در مقابله با رفتارهای عجیب و غریب دیگران رفتار خودتان را کنترل کنید و با آنها به مقابله نپردازید. با این حال یادتان باشد که شما این حق را دارید که بدون آن که تسلیم احساسات خود شوید برای دفاع از نظراتتان تلاش کنید و در مقابل مخالفت های دیگران بایستید. برای ایجاد تغییرات مثبت شما به اجازه هیچ کس نیاز ندارید.  امروز به گل‌هایتان آب بدهید و از این که نور کافی به آنها می رسد اطمینان پیدا کنید. اگر هم در خانه تان هیچ گل و گیاهی ندارید سری به گل فروشی نزدیک خانه تان بزنید و چند گلدان برای اتاق کار و خانه تان تهیه کنید. مراقبت از گل ها حال روحیتان را خیلی خوب خواهد کرد و به شما آرامش خواهد بخشید.

  فال حافظ متولدین مهر

  شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

  اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

  تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

  ♏ فال روزانه متولدین آبان

  با وجود این که فوریتی که برای انجام کارها احساس می کنید شما را چنان هیجان زده و سردرگم کرده است که نمی‌توانید نگرانیتان را از دیگران مخفی کنید، بروز رفتارهای بی فکرانه به شما کمک نخواهد کرد که احساس بهتری داشته باشید. متاسفانه امروز دهانتان خیلی سریعتر از ذهنتان حرکت می کند و به شما مجالی برای فکر کردن به حرف‌هایی که می زنید نمی‌دهد. آنچه به نظر خودتان حرف خیلی ساده ای می آید می تواند باعث ایجاد واکنشی تند از طرف یکی از نزدیکانتان شود. در صورت بروز چنین موقعیتی به خاطر علاقه ای که به طرف مقابلتان دارید هم که شده بحث را بزرگ نکنید و حتی اگر لازم شد کمی عقب نشینی کنید.

  فال حافظ متولدین آبان

  چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

  به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

  تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

  ♐ فال روزانه متولدین آذر

  جواب پیش پا افتاده ای که به یکی از اطرافیانتان می دهید می تواند مسیر امروزتان را به گونه ای که اصلا فکرش را هم نمی‌کرده‌اید تغییر دهد. امروز مکالماتی که دارید می توانند ناگهان به جهت های عجیب و غریبی کشیده شوند و شما را در وضعیتی قرار دهند که ندانید حرکت بعدیتان چه باید باشد. به همین دلیل عاقلانه تر این است که قبل از به زبان آوردن اولین چیزی که به ذهنتان می رسد کمی صبر کنید تا احساسات شدیدتان فروکش کنند و منطقی تر فکر کنید. در هر صورت بیان نظرات و افکارتان به طور کاملا واضح و همراه با آرامش می تواند تنش های فعلی را بهتر کند. این که محرم اسرار و سنگ صبور همه باشید خیلی خوب است، اما گاهی خودتان هم به شانه ای برای تکیه کردن نیاز دارید.

  فال حافظ متولدین آذر

  به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

  زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

  تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

  ♑ فال روز متولدین دی

  امروز آرامش خانه تان می تواند خیلی راحت از بین برود، دلیل آن هم این است که بی صبری شما باعث می شود هر چیزی که لازم باشد را بگویید یا انجام دهید تا به خواسته خود برسید. تظاهر کردن به این که حاضرید نقطه نظرات یک نفر دیگر را بپذیرید بیهوده است، زیرا شما در شرایط فعلی به هیچ عنوان قادر به چنین کاری نیستید، اما لزومی هم ندارد که بخواهید با زور و بی توجهی به دیگران بخواهید به آن احساس آزادی که در جستجوی آن هستید دست پیدا کنید. در حال حاضر بهترین راه چاره این است که با لبخندی خودتان را از بحث و درگیری کنار بکشید. در چنین شرایطی سکوت نشان دهنده آگاهی و ذکاوت واقعی است.

  فال حافظ متولدین دی

  گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

  برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

  تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

  ♒ فال متولدین بهمن

  امروز شما هیچ علاقه ای به این که با قوانینی که دیگران می خواهند به شما تحمیل کنند پیش بروید ندارید و کاملا آماده‌اید تا به دیگران نشان دهید که خودتان رئیس زندگی خود هستید و نمی‌خواهید از آنها تبعیت کنید. شما حاضر هستید آنچه می خواهید را به دیگران گفته و حتی اگر لازم باشد سنت و عرف جامعه را برای انتقال پیامتان به دیگران زیر پا بگذارید. انتخاب رویکردی متفاوت به شما اجازه می دهد گذشته را رها کنید تا آینده ای بهتر و مفیدتر برای خود بسازید. اگر نمی‌خواهید برای خودتان دردسر درست کنید مواظب باشید وعده وعیدهایی که خیلی بزرگ و فراتر از حد توانتان هستند به کسی ندهید، این کار دیر یا زود گریبانتان را خواهد گرفت.

  فال حافظ متولدین بهمن

  حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

  افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

  تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

  ♓ فال روزانه متولدین اسفند

  به زبان آوردن تمام حقایق در رابطه با مسائل خانوادگی همیشه هم مورد تحسین و استقبال قرار نمی گیرد، اما صادق بودن با خودتان و اعتراف کردن به اولویت های اصلیتان روحیه شما را بهتر خواهد کرد. با وجود این که ممکن است تصمیم بگیرید امروز احساسات خود را سرکوب کرده و به زبان نیاورید، این احساسات بیان نشده راهی برای بروز خود پیدا کرده و شما را به چالش خواهند کشید. حمایتی که خانواده و دوستانتان از شما می کنند را دست کم نگرفته و کمک آنها را بپذیرید. امروز به خرید بروید و با خیال راحت برای خودتان خرید کردید، اگر برای کسی که دوست دارید هم چیز خوبی دیدید با سخاوت تمام دست به جیب شده و آن را بخرید.

  فال حافظ متولدین اسفند

  آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

  تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

  تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

  ارسال نظر