فال امروز|فال امروز فروردین|فال امروز شهریور|فال امروز مهر

فال روزانه: فال امروز چهارشنبه 14 مهر 1400| فال امروز

فال امروز چهارشنبه 14 مهر ۱۴۰۰ را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

متولدین فروردین

اجازه ندهید فکر بیش از حد به گذشته باعث نابودی آینده شود.به سرعت به غریبه ها اعتماد نکنید چون اینگونه اعتماد به افراد نشان دهنده ی ناتوانی شماست.به ذهن و جسم خود اهمیت بیشتری بدهید اگر استراحت کافی ندارید حتما استراحت لازم را داشته باشید.

شما رویاهای بزرگی در سر دارید و می خواهید کارهای متنوع زیادی انجام دهید ، اما فرار کردن از زیر بار مسئولیت هایی که هر لحظه هم بیشتر می شوند کار سختی است. مسئولیت های اجتماعی تان مانعی برای آرزوهای شخصی تان به حساب می آیند ، مگر اینکه برای خود مرزی تعیین کرده و فعالیت های اضافی را از برنامه خود حذف کنید.فال روزانه چهارشنبه 14 مهر 1400

متولدین اردیبهشت 

از اعتبار خود به شدت محافظت کنید و فراموش نکنید که همین اعتبار به شما کمک زیادی می کند.اگر دوست جدیدی پیدا کردید سریعا به او اعتماد نکنید و بگذارید خوب بودنش برای شما اثبات شود.روزهای خوب برای شما هنوز نیامده اند. می توانید با یادگیری یک مهارت بهتر و تخصصی تر درآمد خود را افزایش دهید.

شما شاید نگرش های راحت و بی قید را ترجیح دهید ، اما نمی توانید احساسات واقعی دوست خود ، همسر و یا همکار خود را انکار کنید. خوشبختانه واقع بینی خیلی زیاد شما به دیگران هم کمک می کند که از منفی بافی دست برداشته و شرایط سخت را به موقعیتی خوب و دلچسب تبدیل کنند.

متولدین خرداد

تمام تمرکز خود را روی مسائل مادی نگذارید و اجازه دهید احساسات بخشی از زندگی روزمره ی شما باشد.سعی کنید مراقب درآمد های خود باشید و اجازه ندهید درآمدهای ناسالم وارد زندگی شما شوند.چیزهایی که نیاز ندارید و حس می کنید در آینده هم نیاز نداشته باشید حتما به افراد نیازمند بدهید.

شما دریافت‌ها و برداشت‌های خود را قبول دارید و بنابراین هنگام صحبت کردن وقت خود را با ابراز کردن چیزهایی که شاید هم واقعی نباشند تلف می‌کنید. ولی ناامید نشوید؛ هر آنچه که الان شما می‌گویید نقطه شروعی برای صحبت‌های بعدیتان خواهد بود.

متولدین تیر

سعی کنید قضاوت دیگران را در مورد خود ، مهم ندانید و به آن توجه نکنید.سعی کنید امروز دروغ نگویید و روز خوبی برای خود رقم بزنید.سعی کنید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

اگر شما شرایط جدید خود را با گذشته خود پیوند دهید، برایتان مشکل درست می‌شود. شما فقط باید به واکنش‌ها و عکس العمل‌های خود در گذشته توجه کنید، برای اینکه اگر خواهان پیشرفت کردن هستید باید از آنها درس گرفته تا بتوانید فراتر از عادت‌های قدیمی ‌خود رفتار کنید

متولدین مرداد

ظاهراً تنها راه برای اینکه مورد توجه دیگران واقع شوید و خودتان را مطرح کنید این است که تمام کارهای خود را متوقف کنید. ولی متاسفانه این روش باعث می‌شود اعضای خانواده با دیدگاه‌های منفی خود در موردتان قضاوت کنند. بنابراین بهتر است که به تلاش‌های خود ادامه دهید تا حقیقتی که به دنبالش خواهد آمد را بفهمید.

شما احساس می‌کنید در داخل خانه کسی شما را تایید نمی‌کند. هماهنگ شدن با اهل خانه وقت زیادی از شما می‌گیرد، اما دیگران شاید متوجه نشوند که شما چه کار می‌کنید

متولدین شهریور

امروز جدا کردن رشته‌های متنوع واقعیت از یکدیگر تقریباً غیر ممکن است، برای اینکه آنها در بخش کاملاً پیچیده‌ای به هم گره خورده‌اند. شاید شما قادر باشید یک یا دو رشته اصلی را ببینید، اما همین که آنها را بکشید رشته‌های دیگر به همه پیچیده می‌شوند. به جای تجزیه و تحلیل کردن کارهایی که می‌خواهید بعداً انجام دهید، فقط از غریزه و حس ششم خود پیروی کنید. گوش کردن به صدای درونتان خیلی بیشتر از افکار منطقی بهتان کمک می‌کند.

متولدین مهر

مشکلات مالی شاید شما را به مسیر سخت و ناهمواری بکشاند که شما را با جنبه‌های منفی وجودتان درگیر کند. شاید شما نیاز شدیدی به مسافرت پیدا کرده باشید، اما شرایطش را ندارید. یا شاید مسئولیت‌های مهم تری در خانه خود دارید. حالا دلیل هر چه باشد به خاطر کارهایی که نمی‌توانید بکنید ناراحت نشوید. در عوض به دنبال راهی باشید که موقعیت محکم مالی خود را تا چند هفته آینده دوباره به دست آورید.

متولدین آبان 

امروز شما می‌توانید بیش از اندازه قوی باشید تا جایی که کاملاً بر جاه طلبی و آرزوهای خود اصرار می‌کنید. اما شاید شما تا موقعی که سرتان به سنگ نخورد متوجه نشوید که رویاها و آروزهای شما به کارهای افراد دیگر هم بستگی دارد!! سعی نکنید با قدرتمند کردن آنها بر این موانع غلبه کنید. در عوض به چیزهایی که باید بیاموزید فکر کنید و بعد ببینید که موانع چگونه از سر راهتان کنار می‌روند.

متولدین آذر

شاید شما متوجه نشده باشید که دور و برتان چه اتفاقی افتاده است، چرا که به دلیل فشارهای کاری در وادی دیگری سیر می‌کنید. تصور اینکه کائنات برای شما حامل پیام‌هایی هستند شاید فکر احمقانه‌ای به نظر برسد، اما حتی اگر کاملاً آن را باور ندارید باز هم بهش فکر کنید. هم اکنون بهتر است به جایی اینکه خود را به نتیجه‌ای خاص محدود کنید تمان امکانات و راه‌ها را بررسی کنید.

متولدین دی 

شما امروز احساس می‌کنید که دیگر وقتی برایتان باقی نمانده است و باید قبل از اینکه کار جدیدی شروع کنید کارهای قبلی خود را تمام کنید. انجام دادان کارهایی که دوست دارید مشکل است، چراکه یا وقت کافی ندارید یا امکاناتش را ندارید. امروز کم کردن برنامه‌های تان لازم و حیاتی است، پس تا خودتان را از پا نینداخته‌اید هرچه زودتر این کار را بکنید. سخت گیری‌های شما نسبت به خودتان شاید برایتان خوشی و تفریح زیادی به همراه نداشته باشد، اما شانس موفقیتتان را بیشتر می‌کند.

متولدین بهمن

امروز کسی به شما نمی‌گوید که چه کاری باید انجام دهید و اگر کسی هم این کار را بکند احتمالاً شما به حرف‌هایش گوش نخواهید کرد! برنامه‌های شما بیش از اندازه سخت و غیر قابل انعطاف هستند تا جایی که چشمتان را به روی فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار دارند می‌بندند. فراموش نکنید انعطاف پذیر بودن به معنای ضعیف بودن نیست. بلکه معنی آن این است که بتوانید هر وقت که لازم شد فکر خود را تغییر دهید.

متولدین اسفند

هم اکنون شما می‌دانید که چه می‌خواهید و تا موقعی که کارهایتان شما را به اهدافتان برسانند از خدا می‌خواهید بهتان صبر و شکیبایی بدهد. اما اگر ببینید در بخشی از کارتان با شکست مواجه شده‌اید این عقب گرد باعث ناامیدی‌تان می‌شود. شما باید نصیحت‌های سازنده را گوش کنید. اگر شما بدانید در اینجور مواقع برای پیشرفتتان چه کاری باید انجام دهید می‌توانید بر ناامیدی غلبه کرده و دوباره تلاش کنید.

فال حافظ روز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰
اگر امروز به آرزوی خود نرسیدی، ناامید نباش. بهتر است که بیشتر سعی کنی. دنیا فراز و نشیب بسیار دارد و چنانچه امروز به مقصود خود نرسیدی، ناراحت و اندوهگین نباش. شاید خیر و صلاح تو در آن باشد.

ارسال نظر

 
  • ☯레자☯
    1

    واقعا رقیبم ازم جلوتره