خرید آسان پک بسته بندی از کارتن سازی، لازمه رعایت چه نکاتی است؟​

خریدآسان پک بسته بندی انواع محصولات از کارتن سازی، نیاز است که برخی از نکات ضروری را در ذهن داشته باشید تا روند ثبت سفارش ساده تر پیش رود. در این مقاله بسیاری از این نکات را جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید تا نکاتی را به شما بگوییم که آگاهی از آن ها می تواند به روند ثبت سفارش تان سرعت بخشد و بهترین خروجی برایتان حاصل گردد.

خرید آسان پک بسته بندی از کارتن سازی، لازمه رعایت چه نکاتی است؟​
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

شیوه سفارش و خرید آسان پک و جعبه بسته بندی

اگر تولید کننده کالا یا محصولاتی هستید که کیفیت بسته بندی آن ها برایتان اهمیت بالایی دارد، نیاز است که حتماً از بهترین کارخانه کارتن سازی ، جعبه آن ها را تهیه نمایید.

اما چه راهی وجود دارد که شما بتوانید به راحتی خریدتان را نهایی کنید، بدون این که در مسیر دشوار و پر پیچ و خم سفارش ، خرید و حمل و نقل آن ها بیفتید؟.

طبیعی است که تمامی شرکت های جعبه سازی برای ساده‌تر شدن خرید مشتریان کانال های ارتباطی مختلفی را تدارک دیده اند.

برای مثال برخورداری از وبسایت، شبکه های اجتماعی و شماره تلفن‌هایی که در ساعات مختلف روز پاسخ گو باشند، از کانال های ارتباطی مناسبی است که با هدف آسایش مشتریان ایجاد گردیده است.  

اما مشتریان قبل از هر چیزی باید به شکل دقیقی ویژگی های جعبه مورد نظر را برای خودشان روشن کنند تا در ادامه بتوانند به خروجی متناسبی دست یابند.   

برای مثال اگر یک کارتن بسته بندی جذاب با طراحی های ویژه می خواهید، بهتر است که کارتن لمینتی را برای خرید برگزینید. اما اگر یک کارتن قهوه ای ساده برای بسته بندی و بایگانی محصول تان می خواهید، کارتن فلکسویی که با چاپ فلکسو تولید شده است، نیز می تواند گزینه کاملاً خوبی برایتان باشد.  

اگر برایتان اهمیت دارد که نوع برش کارتن دقیق و ظریف باشد، باید با تیم فروش در میان بگذارید تا کارتن دایکاتی را برای شما انتخاب کنند. زیرا کارتن دارای برش خط و چاک تا حدودی تمیزی و ظرافت برش دایکات کارتن را ندارد.

کاربری جعبه بسته بندی مدنظرتان را نیز حتماً مشخص کنید. آیا پک بسته بندی مد نظر تان به عنوان کارتن پستی یا کارتن اسباب کشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یا اینکه جعبه نهایی شما قرار است در قفسه های فروشگاه هایپرمارکت بین تمامی بسته بندی های دیگر خودنمایی کند؟

تمامی این نکات در نهایت منجر به سفارش و خرید کارتن بسته بندی استاندارد با طراحی متناسب با کاربرد خود خواهد گردید.

برای خرید آسان پک بسته بندی چه نکاتی وجود دارد؟

در ابتدا باید بهترین نحوه سفارش کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی را پیدا کنید. اگر یک شرکت کارتن سازی موفق با تولیدات با کیفیتی را پیدا کرده اید که اصرار دارید از آن خرید کنید، بهتر است راه های ارتباطی با آن جعبه سازی را بیابید.  

در اغلب موارد می توانید با شماره تلفن های تیم فروش شرکت تماس بگیرید و به شکل تلفنی راهنمایی های اولیه را دریافت کنید. اگر کمپانی مورد نظرتان دارای فروشگاه آنلاین یا مجازی می باشد، این پیشنهاد را می دهیم که وارد وبسایت فروشگاهی آن ها شده و ابتدا محصولات آن ها را بررسی کنید.

شما باید با انواع تولیدات آن ها آشنا شوید و ارزیابی های دقیقی در خصوص قیمت و کیفیت کارهایشان داشته باشید. به علاوه این که نیاز است با محصولات شرکت های مشابه آن ها را مقایسه کنید.

مقایسه و ارزیابی به شما کمک می کند که تصمیم گیری بهتری در خصوص انتخاب بهترین شرکت کارتن سازی داشته باشید. این حق طبیعی هر مشتری است که بتواند به راحتی فروشندگان کالای مورد نیاز خود را در کنار هم قیاس کرده و در نهایت خودش تصمیم گیری کند خریدش را از کدام شرکت انجام دهد.

کدام روش خرید از شرکت کارتن سازی بهتر است؟

برای سفاش کارتن هر گز نمی توان برای تمامی مشتریان انواع کارتن های بسته بندی و جعبه های مقوایی نسخه ای واحد را ارائه کرد، زیرا مشتریان مختلف شرایط متفاوتی دارند و باید برای هر فرد نسخه متناسب با شرایط کالا و بازار هدف را پیچید.

به طور کلی همواره پیشنهاد می شود که اگر نیازمند دریافت راهنمایی های اولیه درباره خرید کارتن لمینتی، کارتن فلکسویی، کارتن دایکاتی برای محصولات مختلف مثل کارتن موزی، کارتن میوه و صیفی جات، کارتن مواد غذایی، کارتن ابزارآلات صنعتی و ... هستید، بهتر است که به شکل حضوری یا تلفنی با مشاورین ارتباط داشته باشید.

اگر مسافت طولانی بین محل زندگی شما و شرکت کارتن سازی وجود دارد، خب شاید خرید حضوری برایتان دشوار باشد. در این موارد به راحتی می توانید تماس بگیرید و به شکل تلفنی تمامی سوالات خودتان را از آن ها بپرسید و از کارشناس فروش بخواهید تا تعدادی نمونه کار جعبه و کارتن بسته بندی متناسب با محصول شما برایتان ارسال نماید.

اما اگر سابقه خرید کارتن برای بسته بندی کردن محصول تان دارید، و نیازی به دریافت مشاوره احساس نمی کنید و دقیقاً آگاه هستید که چه محصولی با چه ویژگی هایی می خواهید، این امکان برایتان فراهم است که وارد شاپ یا فروشگاه شرکت کارتن سازی شده و خریدتان را انجام دهید.

انتخاب نحوه ارسال سفارش

زمانی که خرید شما انجام شد، نیاز است که بین راه های مختلف دریافت سفارش یکی را انتخاب کنید. برای مثال ارسال با پست عادی، پیشتاز، اسنپ، وانت، موتور و غیره از جمله راه هایی هستند که شرکت های کارتن سازی می توانند با کمک آن ها سفارش شما را به محل تعیین شده ارسال کنند.  

نوع ارسال بر حسب مسافت، حجم محصول، اهمیت سرعت ارسال و غیره انتخاب می شود. برای مثال مشتریانی که مسافت طولانی با شرکت کارتن سازی دارند و در هنگام ثبت سفارش نیز تاکید دارند کارتن های سفارشی‌شان در کوتاه ترین زمان به دست شان برسد، قطعا از شیوه ارسال پیشتاز کالاهایشان ارسال خواهد گردید.

البته باید در نظر داشته باشید، نوع شیوه ارسال نیز تا حدودی هزینه های سفارش شما را افزایش یا کاهش می دهد. بنابراین بهتر است که در ابتدا با تیم فروش هماهنگی های لازم را داشته باشید تا در نهایت در خصوص تامین هزینه ها برنامه ریزی کنید.

خاتمه

در این مقاله مهم ترین نکاتی که باید در هنگام خرید یک مدل کارتن بسته بندی یا جعبه مقوایی به آن ها توجه داشته باشید را آورده ایم. خوش بختانه بسیاری از شرکت های کارتن سازی بزرگ و موفق که سال هاست در این زمینه فعالیت های تخصصی انجام می دهند، در همان تماس اولیه این موضوعات را با شما در میان خواهند گذاشت. در نتیجه مشتریان عزیز با آگاهی دقیق وارد مسیر ثبت سفارش انواع بسته بندی ها می شوند.

 

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب