تصادف|تصادف خونین| تصادف مرگبار

تصادف خونین در هرمزگان | شهر به خون کشیده شد

دکتر محمود حسین پور رئیس اورژانس هرمزگان، جزئیات تصادف خونین پژو و مینی‌بوس را بیان کرد و گفت: این حادثه ۲۰ کشته و مصدوم داشت.

تصادف خونین در هرمزگان | شهر به خون کشیده شد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به جزئیات تصادف پژو و مینی بوس در هرمزگان پرداخت.

دکتر محمود حسین پور عصر امروز (دوم فرورودین ماه) در این باره افزود: در ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه گزارشی مبنی بر تصادف بین یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل اتباع افاغنه و و یک دستگاه مینی بوس، حامل کشاورزان منطقه کهورستان، در محور کهورستان به لارستان، به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بندرخمیر اعلام شد.

وی اظهار کرد: بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ بندرخمیر به محل فوریت اعزام و با توجه به تعداد بالای مصدومین، با هلال احمر جهت اعزام سه دستگاه آمبولانس امداد و نجات به محل فوریت هماهنگی شد.

حسین پور تصریح کرد: این حادثه ۱۹ نفر مصدوم و یک نفر فوتی داشته است. با توجه به تعداد بالای مصدومین و دور بودن مسافت، هماهنگی لازم جهت اعزام بالگرد اورژانس ۱۱۵ از بندرعباس و بستک انجام شد.

وی بیان کرد: هشت مصدوم به وسیله بالگرد اورژانس بندرعباس و ۴ مصدوم توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ بستک به بیمارستان منتقل شدند. با توجه به عدم امکان فرود دو بالگرد به صورت همزمان در پد بالگرد بیمارستان شهید محمدی، یکی از بالگردها در هوا دریا فرود آمده لذا هماهنگی لازم جهت اعزام اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس زمینی برای انتقال مصدوم از هوادریا به بیمارستان انجام شد.

حسین پور با بیان اینکه مصدومین این حادثه ۱۱ نفر اتباع افاغنه و ۹ نفر ایرانی است، خاطرنشان کرد: ۱۳ نفر مرد بوده که یک نفر از آن ها- راننده پژو- فوت شده است و ۷ نفر خانم هستند. ۹ نفر از مصدومین به بیمارستان شهید محمدی، ۷ نفر به بیمارستان نیاپور بندرخمیر، ۲ نفر به بیمارستان صاحب الزمان و یک نفر به بیمارستان خلیج فارس منتقل شدند و رده سنی مصدومین این حادثه ۱۵ تا ۵۷ سال است.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید