قیمت مرغ | قیمت مرغ امروز 12 تیر

قیمت مرغ امروز 12 تیر | مرغ ارزان در راه است!!

قیمت مرغ امروز 12 تیر را در این گزارش بخوانید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت مرغ روزانه در سایت بازار بورس گذاشته می شود. قیمت مرغ با توجه به سرانه افزایش قیمت کالا در ایران بالا رفته است. برای افزایش قیمت مرغ، یارانه در نظر گرفته شده است. قیمت مرغ و گوشت با توجه به افزایش قیمتی که داشته اند، با کاهش تقاضا رو به رو شده اند. جزئیات قیمت مرغ امروز 12 تیر را در این گزارش بخوانید.

قیمت مرغ امروز 12 تیر

قیمت مرغ گرم در خرده فروشی‌های سطح شهر تهران به کیلویی ۵۵ هزار تومان رسیده است. در حالی که تولیدکنندگان عنوان می کنند قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهاد قیمت مرغ زنده را ۴۹ هزار تومان اعلام کرده و براین اساس قیمت مرغ گرم باید اصلاح شود، نرخ مرغ در بازار رو به افزایش است.

قیمت مرغ که تا سه هفته قبل حدود ۴۲ هزار تومان بود همچنان روند افزایشی خود را طی می کند و در حال حاضر در برخی نقاط شهر قیمت این کالا به بیش از ۶۰ هزار تومان رسیده است.

براین اساس در برخی از مناطق تهران قیمت مرغ حتی تا ۶۵ هزار تومان نیز افزایش یافته است. در همین زمینه حبیب اسدالله نژاد، مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تولیدکنندگان در نامه ای به وزیر جهاد کشاورز خواستار اصلاح قیمت مرغ شدند،گفت: قرارگاه امنیت غذایی قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را ۴۹ هزار تومان اعلام کرده اما قیمت مرغ زنده در بازار هم اکنون بین ۴۰ تا ۴۲ هزار تومان است.

وی اضافه کرد: در خواست ما از وزیر جهاد این بوده که قیمت تعیین شده در قرارگاه امنیت غذایی برای مرغ زنده، ابلاغ و قیمت مرغ گرم نیز بر این اساس اصلاح و اعلام شود.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب