جزئیات حادثه هولناک در خراسان | خودکشی گروهی 6 عضو یک خانواده در خراسان

به دنبال خودکشی یک پسر جوان که 3 روز قبل رخ داد، 5 عضو دیگر خانواده وی نیز روز گذشته به خودکشی اقدام کردند که 4 تن از آنان جان باختند و 2 تن دیگر در حالی با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند که در دست نوشته باقی مانده از اعضای این خانواده، مزاحمت های ناموسی یک مرد مرموز مورد توجه قرار گرفته است.

جزئیات حادثه هولناک در خراسان | خودکشی گروهی 6 عضو یک خانواده در خراسان
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

به دنبال خودکشی یک پسر جوان که 3 روز قبل  رخ داد، 5 عضو دیگر خانواده وی نیز روز گذشته به خودکشی اقدام کردند که 4 تن از آنان جان باختند و 2 تن دیگر در حالی با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند که در دست نوشته باقی مانده از اعضای این خانواده، مزاحمت های ناموسی یک مرد مرموز مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش روزنامه خراسان، صبح روز گذشته، قاضی ویژه قتل عمد با دریافت گزارشی تکان دهنده از مرگ تلخ اعضای یک خانواده در خیابان شهید سلامی، بی‌درنگ عازم منزل مذکور شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های تخصصی و قضایی دکتر صادق صفری بیانگر آن بود که دو دختر جوان به همراه مادرشان روی رختخواب های پهن شده بر کف پذیرایی جان باخته  ودختر و پسر جوان دیگر نیز توسط امدادگران به مرکز درمانی انتقال یافته اند.

 در همین حال واکاوی ماجرا با دست نوشته ای که روی تلویزیون منزل قرار داشت وارد مرحله جدیدی شد به طوری که محتویات دست نوشته مذکور نشان می داد، اعضای خانواده در پی ایجاد مزاحمت های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده اند که 2 روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود.

گزارش روزنامه خراسان حاکی است، تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب  (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب