راز مرگ زن جوان فاش شد | مرد سنگدل همسرش را زیر مشت و لگد کشت!

مرد خشن به این دلیل که پدرزنش به او کمک مالی نکرده بود همسرش را به قتل رساند.

راز مرگ زن جوان فاش شد | مرد سنگدل همسرش را زیر مشت و لگد کشت!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مرد خشن به این دلیل که پدرزنش به او کمک مالی نکرده بود همسرش را به قتل رساند.

رد خشن که همسرش را زیر ضربات مشت و لگد به قتل رساند چون پولی که از پدرزنش خواسته بود به او نداده بودند، به قصاص محکوم شد.

متهم که مردی جوان است آن‌قدر همسرش را کتک زد تا او بیهوش و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد اما ساعاتی بعد درگذشت.

مرگ غم‌انگیز این زن یک سال قبل اتفاق افتاد و ماموران از طریق بیمارستان درجریان مرگ او قرار گرفتند و مطلع شدند زخم‌های زیادی روی بدنش وجود دارد.

با مرگ مشکوک این زن ماموران به بازجویی از همسر ۲۷ساله او به نام قاسم پرداختند و به اختلاف‌های این زوج پی بردند. به این ترتیب فاش شد مقتول به نام میترا در خانه‌اش به دست همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و کشته شده است.

با افشای این ماجرا مرد خشن تحت بازجویی قرار گرفت و به کتک زدن مرگبار همسرش اعتراف کرد. او گفت: چند سال پیش با همسرم ازدواج کردم و حالا یک فرزند دو ساله دارم. من از همان ابتدای زندگی شرایط مالی خوبی نداشتم. به همین خاطر مجبور شدم خانه کوچکی اجاره کنم. بعد از چند ماه خانواده همسرم قول دادند که برای حل مشکلات مالی به ما کمک می‌کنند؛ اما به وعده‌شان عمل نکردند. آنها همیشه سر من منت می‌گذاشتند و از این ماجرا ناراحت بودم.

قاسم ادامه داد: آن روز من و همسرم سر مسائل مالی با هم درگیر شدیم. میترا حرف‌هایی زد که از شنیدن آن ناراحت شدم. او می‌گفت خانواده‌اش همیشه به ما کمک مالی کرده‌اند، اما این‌طور نبود؛ آنها فقط وعده و وعید می‌دادند و میترا سر من منت می‌گذاشت. وقتی دعوا میان ما بالا گرفت کنترل اعصابم را از دست دادم و همسرم را کتک زدم. وقتی به خودم آمدم که متوجه شدم میترا نیمه‌جان روی زمین افتاده و نمی‌تواند بلند شود. بلافاصله او را به بیمارستان رساندم اما کار از کار گذشته بود.

به دنبال اظهارات این مرد ماموران به تحقیق از پدر و مادر قربانی پرداختند. پدر میترا گفت: ما از همان ابتدا می‌دانستیم دامادمان وضع مالی خوبی ندارد به همین خاطر به آنها کمک کردیم تا زندگی‌شان را بسازند. ما خانه‌ای برایشان اجاره کردیم و هر وقت هم که لازم می‌دیدیم به آنها کمک‌های مالی می‌کردیم.

او ادامه داد: ما برای رفاه دختر و نوه‌ام  این کار را انجام می‌دادیم اما دامادمان فکر می‌کرد وظیفه ماست و از این موضوع سوءاستفاده می‌کرد. من چند ماه قبل وقتی متوجه شدم که قاسم نمی‌تواند کار درستی پیدا کند تصمیم گرفتم مبلغی به او بدهم تا سرمایه‌گذاری کند و برای خودش کار و کاسبی راه بیندازد؛ اما یکباره مشکل مالی برایم به وجود آمد. به دامادم گفتم چند ماه دیگر پول را به او می‌دهم اما دامادم از این ماجرا ناراحت شد و هر روز با دخترم دعوا می‌کرد تا به ما فشار بیاورد و پول را زودتر بگیرد.

مرد میانسال که اشک می‌ریخت ادامه داد: دخترم این موضوع را از ما پنهان کرده و به من و مادرش حرفی نزده بود؛ اما در آخرین دعوای آنها، دامادم دخترم را بی‌رحمانه کشت. من از خون دخترم گذشت نمی‌کنم و برای دامادم قصاص می‌خواهم.

با این درخواست پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و چون دختر قربانی دو سال داشت رئیس قوه قضائیه از طرف او درخواست دیه کرد.

داماد خشن در  شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند.

در ابتدای این جلسه پدر مقتول گفت: حاضرم سهم دیه نوه‌ام را بپردازم تا قاتل دخترم قصاص شود. ما نمی‌توانیم از خون دخترم گذشت کنیم.

سپس قاسم در جایگاه ویژه ایستاد و به تشریح ماجرا پرداخت.

او گفت: آن روز من و همسرم با هم بحث کردیم و میترا حرف‌هایی زد که عصبانی شدم. به همین خاطر خانه را ترک کردم. اما وقتی چند ساعت بعد دوباره به خانه برگشتم متوجه رفتارهای سرد همسرم شدم و فهمیدم با من قهر کرده است. من ظرف غذا را به سمت او پرتاب کردم و با مشت به صورتش زدم.

قاسم ادامه داد: باور کنید کنترل اعصابم را از دست داده بودم. وقتی میترا فحاشی کرد او را روی زمین هل دادم و روی قفسه سینه‌اش نشستم و با تمام قدرت به سر و صورتش مشت کوبیدم. من وقتی به خودم آمدم که میترا بیهوش شده بود. قصد کشتن زنم را نداشتم و حالا پشیمان هستم.

با پایان دفاعیات مرد خشن، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده، او را به قصاص محکوم کردند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب