وام فوری | ثبت نام وام فوری

وام فوری 200 میلیونی و 50 میلیونی در این بانک ها | شرایط دریافت وام فوری چیست؟

مشتریان بانک سپه که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح «نگین مهر» هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. مشتریان بانک دی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه هستند، باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

وام فوری 200 میلیونی و 50 میلیونی در این بانک ها | شرایط دریافت وام فوری چیست؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام فوری در این بانک ها پرداخت می شود و حدود شش ماه از تصویب وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد در شورای عالی مسکن با حضور رییس جمهور می‌گذرد. اما از آن زمان تا کنون هنوز سازمان برنامه و بودجه ضمانت‌نامه پرداخت مابه التفاوت سود تسهیلات تا ۱۸ درصد را ارایه نکرده است. در واقع این سازمان باید تضمین دهد که ۱۳ درصد از سود این وام توسط دولت پرداخت خواهد شد وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام فوری را بخوانید.

وام فوری

مشتریان بانک دی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه هستند، باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.ا

مشتریان بانک دی به منظور دریافت وام 200 میلیون تومانی تنها به افتتاح حساب احتیاج ندارند، بلکه باید حداقل سه ماه از مدت زمان خواب سپرده‌شان گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات برایشان فراهم شود. سود این تسهیلات برحسب میانگین حساب متغیر متفاوت بوده و بین چهار تا 18 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 60 ماه می‌رسد. افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی نامه از وام مذکور بهره مند شوند.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان است. کل سود تسهیلات، 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 304 میلیون و 781 هزار و 129 تومان خواهد بود.

بانک دی براساس قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، موثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح تقدیر پنجمین همایش نوآوری و عدالت اقتصادی 96، جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 1396 و … را به دست آورد./کاماپرس

وام فوری200 میلیونی دولت به زنان خانه دار

آن عده از مشتریان بانک صادرات که امکان دریافت وام کم سود ۲۰۰ میلیون تومانی بانک صادرات را دارند، حتما در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه دریافت کرده‌اند. ضمنا اشخاصی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که حداقل سه ماه از مدت زمان افتتاح حساب ایشان گذشته باشد. سود این تسهیلات بانکی برای اشخاص حقیقی ۹ درصد و برای حقوقی‌های واجد شرایط هفت درصد اعلام شده است. تمامی کسانی  که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به ۳۶ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۴۷ تومان است. کل سود تسهیلات ۲۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۷۵ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۲۲۹ میلیون و ۱۱ هزار و ۷۵ تومان خواهد بود.

دیگر نکات وام فوری کم سود ۲۰۰ میلیون تومانی بانک صادرات

لازم به ذکر است که این طرح یک مزیت مهم دارد. براساس اعلام بانک، نحوه محاسبه میانگین موجودی و کسب امتیاز دریافت تسهیلات در این طرح به صورت روز شمار بوده و مشتری امکان واریز و برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را خواهد داشت.

آن دسته از مشتریان حقوقی بانک صادرات که مایل به دریافت چنین تسهیلاتی هستند نیز می‌توانند با توجه امتیاز متعلقه خود، کارکنانشان را برای دریافت وام به بانک معرفی کنند.

بانک صادرات در قالب دیگر عقود بانکداری اسلامی اعم از مرابحه، مساقات و … نیز به مشتریان حقیقی و حقوقی واجد شرایط تسهیلات ارائه می‌دهد.

پرداخت وام به زنان خانه‌دار ایده‌ای است که از چند سال گذشته بسیاری از بانک‌ها به استقبال آن رفتند و به زنان خانه‌دار وام خرد دادند.

اگرچه این طرح در بسیاری از بانک‌ها متوقف شده است اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد هنوز برخی از بانک‌ها هستند که به زنان خانوار وام فوری می‌دهند.

مشتریان بانک سپه که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح «نگین مهر» هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

به گزارش بانک اول  آن دسته از مشتریان بانک سپه که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی این مجموعه هستند، باید حداقل سه ماه از زمان افتتاح سپرده‌شان بگذرد تا امکان درخواست این تسهیلات را داشته باشند. حداقل میزان سپرده گذاری برای دریافت این وام 500 هزار تومان اعلام شده است. این وام قرض الحسنه بوده و با توجه به میزان ماندگاری سپرده دو یا چهار درصد کارمزد دارد. متقاضیان این تسهیلات باید به بانک ضامن رسمی ارائه دهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 36 ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 1 میلیون و 476 هزار و 199 تومان است. کل سود تسهیلات، 3 میلیون و 143 هزار و 173 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 53 میلیون و 198 هزار و 173 تومان خواهد بود.

میزان وام فوری تکلیفی پرداختی بانک سپه در دی ماه

بانک سپه سال 1304 فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون می‌کوشد تا در زمینه جذب سرمایه سرگردان جامعه و سوق دادن آن به سمت فعالیت‌های مولد اقتصادی به منظور تحقق اهداف کلان اقتصاد کشور موثر باشد. در حال حاضر این بانک انواع خدمات شخصی و اصناف و شرکتی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این بانک انواع تسهیلات در قالب طرح‌های مختلف یا به شکل تکلیفی را به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. براساس آخرین آمار روابط عمومی بانک سپه، این مجموعه در دی ماه سال جاری بالغ بر 15 هزار فقره تسهیلات در حوزه کمک ودیعه مسکن، ازدواج، فرزندآوری و خود اشتغالی پرداخت کرده است.

تمامی اشخاص حقیقی که مشتری بانک رفاه هستند، امکان دریافت وام 300 میلیون تومانی طرح «حرکت» این مجموعه را دارند. ضمنا این بانک به اشخاص حقوقی هم در قالب طرح حرکت تسهیلات 1 میلیارد تومانی می‌پردازد.

 افرادی امکان درخواست وام 300 میلیون تومانی بانک رفاه را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری بدون دسته چک داشته باشند. گذشته از افتتاح حساب، باید حداقل شش ماه از خواب سپرده مشتریان بگذرد. سود این تسهیلات برحسب مدت زمان ماندگاری سپرده متفاوت بوده و بین 1 تا 17 درصد اعلام شده است. اشخاص حقیقی برای دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 36 ماه است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 10 میلیون و 695 هزار و 818 تومان است. کل سود تسهیلات، 85 میلیون و 49 هزار و 457 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 385 میلیون و 149 هزار و 457 تومان خواهد بود.

هدف از تشکیل بانک رفاه چه بود؟

بانک رفاه کارگران سال 1340 به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندی‌های طبقه کارگر شکل گرفت و از آن زمان تاکنون انواع خدمات بانکی شامل سپرده‌ها، تسهیلات و تعهدات ریالی، خدمت ارزی و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در حال حاضر این مجموعه با داشتن هزار و 15 شعبه فعال در سراسر کشور و 10 هزار و 355 نیروی متخصص به ارائه خدمات می‌پردازد.

این بانک تاکنون توانسته نشان برنزین سی2 پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی، نشان پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال 1400 و … را به دست آورد.

ن دسته از اشخاص حقوقی که مشتری بانک قرض الحسنه مهر ایران هستند و به وام احتیاج دارند، می‌توانند از طریق طرح « مهریار» تا 200 میلیون تومان تسهیلات بدون سود از این مجموعه دریافت کنند.

دیدگاه خود را ارسال کنید