تست شخصیت شناسی | بگو دستتو چجور مشت میکنی تا شخصیتت رو بگم | با این ترفند به راز خودت پی ببر

تست شخصیت شناسی | بگو دستتو چجور مشت میکنی تا شخصیتت رو بگم | با این ترفند به راز خودت پی ببر
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

1- اگر مشت خود را با انگشت شست در داخل تمام انگشتان خود ببندید،شما یک درونگرا هستید شما عاشق حریم خصوصی خود هستید و تمایل دارید افکار یا احساسات خود را برای خود نگه دارید. شما با خرج کردن در شرکت خود مشکلی ندارید. شما فوق العاده خلاق هستید. شما با ایده های منحصر به فرد خارج از جعبه مواجه می شوید. شما فقط می توانید با افرادی ارتباط برقرار کنید که شبیه شما هستند یا برای ارتباطات واقعی ارزش قائل هستند.

شما می توانید بسیار دلسوز باشید. معمولا کمتر صحبت می کنید و بیشتر گوش می دهید. شما هم می توانید همدل باشید. شما نمی توانید در کنار افرادی که خیلی بلند یا گستاخانه صحبت می کنند بایستید. شما همچنین از افرادی که بیش از حد به خود می بالند خوشتان نمی آید. شما از نمایش و شایعه پراکنی بیزارید. معمولاً شما را خجالتی و محجوب می بینند و شما ممکن است چنین باشید، اما اگر کسی سر راه شما قرار بگیرد ، او را در جای خود قرار می دهید.

شما نسبت به کار، روابط، دوستان و خانواده خود بسیار پرشور هستید. شما از تمام جزئیات مراقبت خواهید کرد. در انظار عمومی ممکن است رفتاری خجالتی داشته باشید اما در حلقه خصوصی خود بسیار بامزه و جذاب هستید. شما در مواقع بحران بسیار خوب هستید. شما عشق، زیبایی و هماهنگی را در بیشتر چیزهای زندگی می بینید.

2- اگر مشت خود را با انگشت شست در بیرون و روی تمام انگشتانتان بغل کنید،شما فردی فوق العاده خلاق هستید شما عزت نفس بالایی دارید. شما مغناطیسی هستید و دارای شخصیت جذاب، طرز فکر و همچنین مهارت های ارتباطی هستید. شما بیشتر در مرکز توجه یک اتاق هستید. شما به دلیل صداقت و هوش خود تحسین می شوید. از ستایش و تحسینی که در مسیر شما قرار می گیرد لذت می برید.

شما از مالکیت فردیت خود نمی ترسید. شما مغرور نیستید، اما مطمئناً هوای اعتماد به نفس و اعتقاد به خودتان را تراوش می کنید. شما در مورد آنچه که باید بگویید یا انجام دهید روراست هستید. از بودن در فضای باز یا در مجامع اجتماعی لذت می برید. شما همچنین در شرکت خود خودکفا هستید. صادق بودن شما را یا در زندگی جلوتر می‌کند و گاهی اوقات شما را به دردسر می‌اندازد.

دوست ندارید برای مدت طولانی در جایی یا در روال‌های روتین درگیر بمانید. شما در بیان خود خوب هستید. شما یک افسونگر هستید. با این حال، هر چقدر هم که دلواپس باشید، وقتی از مراقبت از چیزی یا کسی دست بردارید، کارتان تمام شده است. شما مصمم هستید که احترام خود را بر احساسات حفظ کنید.

چگونه دیگران شما را می بینند:

فردی حساس، با قوه تخیل و شهود قوی. او خیلی دوست دارد کمک کند و بسیار سخاوتمند است. علاقه مند به چیزهایی که به شما علاقه مند است. به همین دلیل می توانید بی حوصله باشید و تمام انرژی خود را صرف منافع خود کنید. کنجکاو، ماجراجو، با حس شوخ طبعی و توانایی خندیدن به خودش.

3- اگر مشت خود را با انگشت شست به سمت بالا گره کنید و روی انگشت اشاره بنشانید ، یک رهبر طبیعی هستند. شما هوای ثبات و قدرت را تراوش می کنید، حتی اگر از درون عصبی یا نامطمئن باشید. شما فردی متمرکز هستید که خستگی ناپذیر برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید.

شما با استعداد هستید و تمایل دارید در محل کار یا کسب و کار خود یا هر تلاشی که انجام می دهید متمایز شوید. شما عاشق کاوش و یادگیری چیزها یا مکان های جدید هستید. سطح هوشی بالایی دارید. شما همچنین در هدایت دیگران و به دنبال بهترین منافع آنها مهارت دارید. معمولاً برای مشاوره از شما انتظار می رود.

شما هم مهربان و سخاوتمند هستید. از بی عدالتی متنفرید و دوست دارید به دیگران کمک کنید. گاهی اوقات مهربانی شما را در موقعیت هایی قرار می دهد که مردم از شما سوء استفاده می کنند. شما بسیار اجتماعی هستید. در برخورد با مردم ملایم و آرام هستید. شما شنونده خوبی هستید. شما آرام هستید و برای تصمیم گیری عاقلانه از همه چیز عبور می کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید