تست هوش | تست هوش روز

تست هوش امروز را از دست ندهید | زیر 10 ثانیه بگو دزد گردنبند کیه!

تست هوش امروز را از دست ندهید | زیر 10 ثانیه بگو دزد گردنبند کیه!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. انواع تست هوش در سایت بازار بورس برای سرگرمی ایجاد می شود. برای تست هوش خود با ما همراه باشید.

پاسخ آزمون شناسایی دزد گردنبند الماس

زن صاحبخانه یک دروغگو است. احتمالا او تلاش داشت با این ترفندی از شرکت بیمه ای که اجناس گران قیمت خود را در آنجا بیمه کرده بود، غرامت بگیرد. اما پلیس پس از بازرسی کامل خانه و یکسری پرس و جوها توانست گردنبند را پیدا کند. گردنبند در میان موهای زن صاحبخانه پنهان شده است.

تست هوش

پاسخ:

.تست هوش | اگر باهوشی سریع جواب بده کی زودتر از زندان فرار کرده؟

تست هوش

زن تازه از زندان فرار کرده است!

تست هوش | اگه تونستی حدس بزنی دختره یا پسر؟

تست هوش

مادر کودک (زن سمت چپ) درست می گوید ؛ او دخترش را بهتر می شناسد در حالی که زن سمت راست تازه با کودک آشنا شده در نتیجه به دلیل ذهنیت سنتی اش چون او را با ظاهر پسرانه و در حال  بازی  با ربات دیده است فکر می کند او یک پسر است (چون ربات را  اسباب بازی  پسرانه می داند). در نتیجه قضاوت زن سمت راست نادرست است و از روی ظاهر دختر صورت گرفته است.

تست هوش | زیر 7 ثانیه حدس بزن کدوم زن جادوگره 

تست هوش

برخی اولین زن از سمت راست را جادوگر معرفی کردند. ان هم به دلیل در دست داشتن شیشه ای عجیب و غریب. اما اگر دقت کنید این شیشه فقط محتوی مقدار مایع حشره کش است برای از بین بردن سوسک خانگی و …

زن سمت چپ هم فقط قیافه جدی دارد و هیچ نشانه ای دیده نمی شود که او جادوگر است. اما اگر به زن وسطی و گربه او دقت کنید متوجه یک چیز عجیب خواهید شد. دندان های نیش گربه عجیب هستند. در اکثر فیلم ها، گربه های جادوگر دارای دندان های نیش بلند هستند.

تست هوش | کدام زن شوهرش را میخواهد بکشد؟

تست هوش

پاسخ: زن سمت راست

تست هوش | حدس بزنید کدوم یکی شاهزاده نیست؟

تست هوش

دختر سمت راست، شاهزاده نیست. تاج دو شاهزاده دیگر سنگ های قیمتی دارد اما تاج این دختر کاملا ساده و بی ارزش است.

به تصویر زیر نگاه کنید.

تست هوش

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب