هواشناسی|هواشناسی امروز| هواشناسی فردا

آخرین وضعیت جاده ها امروز 7 فروردین | خبر مهم

محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال دارای بارش باران است.

آخرین وضعیت جاده ها امروز 7 فروردین | خبر مهم
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 آخرین وضعیت راه ها امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲ اعلام شد.

مطابق اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، ترافیک در برخ مقاطع محورهای چالوس، هراز و آزادراه تهران- شمال سنگین است.

بر اساس این گزارش اکنون ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل «شهرستانک» تا «نساء» و «پل زنگوله» تا «سیاه بیشه» سنگین است.

همچنین ترافیک سنگین را در آزادراه تهران- شمال مسیر جنوب به شمال محدوده شهرستانک شاهد هستیم.

برپایه این گزارش، ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های گالری امامزاده هاشم و «آب اسک» سنگین است، با این حال تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت مسیر رفت و برگشت روان گزارش شده است.

این گزارش می‌افزاید: محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال دارای بارش باران و آزادراه قزوین- رشت فاقد مداخلات جوی است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، اکنون بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های تهران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و فارس و همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان های خوزستان، قزوین، کرمانشاه،گیلان، البرز، مازندران و یزد گزارش شده است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محور قدیم خرم آباد- پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد- پل زال و محور خرم آباد- کوهدشت انجام می‌شود.

همچنین محورهای لاسم – ارجمند، وازک – بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، محور جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان و پونل – خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

فرمانده پلیس راه استان البرز اعلام کرد: جاده کرج - چالوس همچنان بسته است و رانندگان از مسیرهای جایگزین برای تردد به شمال کشور استفاده کنند.

سرهنگ پیمان کرمی گفت : اکنون نیز ترافیک در تمام راه های البرز از جمله آزاد راه تهران - کرج - قزوین عادی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی به رانندگان توصیه کرد برای پیشگیری از مخاطرات با سرعت مناسب حرکت کنند ضمن آنکه تجهیزات و لوازم ایمنی همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه البرز گفت : تیم های نظارتی پلیس راه در تمام محورهای مواصلاتی استان البرز استقرار دارند.

وی بیان کرد: با توجه به سفرهای نوروزی احتمال افزایش ترافیک از پیش از ظهر امروز در محورهای مواصلاتی استان وجود دارد.

استان البرز دارای یک هزارو۵۰۰ کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

محور کرج - چالوس از ظهر دیروز پنجشنبه به علت ریزش سنگ بسته شده است.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید