تست هوش | تست هوش روز

با تست هوش خودتو محک بزن | اگه تونستی بگی ماشین کجاست؟

با تست هوش خودتو محک بزن | اگه تونستی بگی ماشین کجاست؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تست هوش سنین مختلف متفاوت و در سطوح مختلفی وجود دارد. تست هوش انواع و اقسام مختلفی دارد. انجام یک تست هوش معتبر یکی از اولین راه‌های سنجش میزان بهره هوشی یا همان آی کیو یا هوش هیجانی است. انواع تست هوش در سایت بازار بورس برای سرگرمی ایجاد می شود. برای تست هوش خود با ما همراه باشید.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر ماشین را در عرض ۵ ثانیه پیدا کردید، نابغه اید. اگر آن را پیدا نکردید می توانید به تصویر زیر نگاه کنید.

تست هوش

در این تست هوش بگو کدوم فرد ادعای کور بودن میکنه؟

تست هوش

پاسخ تست هوش

مرد سمت چپ یک نابینا نیست. حرکات او کاملاً نشان می دهد که او تلاش می کند خود را نابینا جا بزند. لذا دو فرد دیگر تصویر، نابینایان واقعی است.

در این تست هوش بگو کدام از این دو نفر بیشتر در معرض مرگ هستند؟

تست هوشپاسخ تست هوش

آیا در تصویر متوجه کوسه شدید؟ اگر اینطور است باید متوجه می شدی که عروس سمت راستی در حال خونریزی است. کوسه ها به شدت به بوی خون حساس هستند و احتمال اینکه کوسه به این عروس هر لحظه حمله کند زیاد است. به هر صورت با توجه به وضعیت هر دو عروس جان خود را از دست خواهند داد.

در این تست هوش پدر واقعی این فرزند کدام است؟

تست هوش

15 ثانیه شما به پایان رسید، آیا توانستید پاسخ را پیدا کنید؟ اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را داریم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند.

گزینه B همسرشه چون گزینه A  برادرشه و خال مشترک دارند!

با این تست هوش ذهنتو به چالش بکش! | مرد زندانی چجوری باید از زندان فرار کنه؟

تست هوش

فقط کافی است با کندن زمین تپه خاک درست کند.

تست هوش | زیر 10 ثانیه بگو دزد گردنبند کیه!

تست هوش

پاسخ آزمون تست هوش برای شناسایی دزد گردنبند الماس

زن صاحبخانه یک دروغگو است. احتمالا او تلاش داشت با این ترفندی از شرکت بیمه ای که اجناس گران قیمت خود را در آنجا بیمه کرده بود، غرامت بگیرد. اما پلیس پس از بازرسی کامل خانه و یکسری پرس و جوها توانست گردنبند را پیدا کند. گردنبند در میان موهای زن صاحبخانه پنهان شده است.

تست هوش

تست هوش | اگر باهوشی سریع جواب بده کی زودتر از زندان فرار کرده؟

تست هوش

زن تازه از زندان فرار کرده است!

تست هوش | اگه تونستی حدس بزنی دختره یا پسر؟

تست هوش

مادر کودک (زن سمت چپ) درست می گوید ؛ او دخترش را بهتر می شناسد در حالی که زن سمت راست تازه با کودک آشنا شده در نتیجه به دلیل ذهنیت سنتی اش چون او را با ظاهر پسرانه و در حال  بازی  با ربات دیده است فکر می کند او یک پسر است (چون ربات را  اسباب بازی  پسرانه می داند). در نتیجه قضاوت زن سمت راست نادرست است و از روی ظاهر دختر صورت گرفته است.

تست هوش | زیر 7 ثانیه حدس بزن کدوم زن جادوگره 

تست هوش

برخی اولین زن از سمت راست را جادوگر معرفی کردند. ان هم به دلیل در دست داشتن شیشه ای عجیب و غریب. اما اگر دقت کنید این شیشه فقط محتوی مقدار مایع حشره کش است برای از بین بردن سوسک خانگی و …

زن سمت چپ هم فقط قیافه جدی دارد و هیچ نشانه ای دیده نمی شود که او جادوگر است. اما اگر به زن وسطی و گربه او دقت کنید متوجه یک چیز عجیب خواهید شد. دندان های نیش گربه عجیب هستند. در اکثر فیلم ها، گربه های جادوگر دارای دندان های نیش بلند هستند.

تست هوش | کدام زن شوهرش را میخواهد بکشد؟

تست هوش

تست هوش | حدس بزنید کدوم یکی شاهزاده نیست؟

دختر سمت راست، شاهزاده نیست. تاج دو شاهزاده دیگر سنگ های قیمتی دارد اما تاج این دختر کاملا ساده و بی ارزش است.

به تصویر زیر نگاه کنید.

تست هوش

 

دیدگاه خود را ارسال کنید