پردیس احمدیه | حواشی پردیس احمدیه

تغییر پوشش پردیس احمدیه بعد معروف شدن در پوست شیر | خانوم بازیگر آدم سابق نیست!

تغییر پوشش پردیس احمدیه بعد معروف شدن در پوست شیر | خانوم بازیگر آدم سابق نیست!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

پوست شیر سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی است. سریال پوست شیر در سال ۱۴۰۱ از شبکه اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد. سریال پوست شیر نقدهای عموماً مثبتی از طرف منتقدان دریافت کرد.  هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران سریال پوست شیر هستند.

پوست شیر

پردیس احمدیه دخترک لاک قرمز که حالا جذابی شد واسه خودش!

پردیس احمدیه چندان طرف تلویزیون نیومده تا به حال، اما خانوم بازیگر رو به شدت در فیلم های سینمایی و بر روی پرده نقره ای زیاد دیدیم. پردیس بانو با بازی در فیلم "لاک قرمز" بود ک دیده و شناخته شد. پردیس احمدیه در این کار اونقدری خوب بازی کرد که نظر کاربر رو.ی به خود جلب کرد که یه دختر بچه چقدر خوب میتونه بازیگر باشه اما بعد از کمی گذشت زمان مشخص شد که این چهره نه تنها دختر بچه نیست، بلکه سن و سالی قابل توجه داره!

ملاک های عجیب خانومای بازیگر! پردیس احمدیه اما متفاوت

شاید در ظاهر پردیس احمدیه یه دختر خیلی معصوم و مظلوم به نظر بیاد، ولی در واقعیت اصلا اینطور نیس. پردیس خانوم از دخترای خیلی جسور و البته مغروره که هیچ حد و حصری نمیتونین واسه غرورش تعیین کنین. این بازیگر تو عکساش هم بسیار سعی داره این موضوع رو به رخ بقیه بکشه و از هر لحاظ چه تیپ و استایل، چه اخلاقیاتش رو بکوبونه تو صورت کاربرا!

اگه بخوایم یه مثال در این باره بزنیم باید گفت چند وقت پیش که برای برنامه دورهمی دعوت شده بود، یه بخشی بود که آقای مدیری ازش پرسید چه ملاکهایی برای همسر آینده ات داری و خانوم هم نه گذاشت و نه برداشت، یهو شروع کرد به ردیف کردن انتظاراتش! بانو جان یه رویکردی داشته باش به خودت، آخه اینقد جسور هم دیگه حرف و حدیث دار میشه!

استایل های آسانسوری پردیس احمدیه که دیگه سوراخشون کرده!

پردیس احمدیه به مانند بسیاری از همکارانش تو اینستاگرام فعایلت زیاد داره چرا که اصلا یکی از موضوعات مهم تو شهرت و دیده شدن همین اینستاگرامه که به خصوص به بازیگرای جدید خیلی تو مشهوریت کمک کرده. هنرمندان در این مورد به چند دسته تقسیم میشن که خب برخی واقعا هنرمندانه رفتار میکنن و عکس و فیلم میذارن. پردیس احمدیه یکی از همین آرتیست ها محسوب میشه که صفحش رو یِلخی نمیبرعه جلو و با تصاویر جذاب و فیگور های هنری و ظواهر فکر شده دیده میشه.

البته که خانوم بازیگر استایل و تصاویر یهویی و راخت هم زیاد میذاره و اینجوری نیست که کلا دربند خوووشتیپی باشه. مثلا در ادامه تصویری از وی مشاهده می کنید که ساده و راحته و پردیس احمدیه رو طبق معمول تو آینه آسانسور نشون میده. پردیس بانو به شدت علاقمند به آینه آسانسوره و در این استوری نیز دوباره که نه، هزار باره به سراغش رفت و ابراز وجودی جذاب در صفحش کرد.

کمی تا قسمتی بیشتر با پردیس احمدیه

پردیس احمدیه متولد 1371 در شهر تهرانه و اولین بار با نقش اندک در سریال "یادآوری" سال 92 در کنار مهران احمدی و وحید جلیلوند به ایفای نقش پرداخت و پس از اون با بازی در فیلم "لاک قرمز" وارد فضای حرفه ای سینما شد و تونست در اولین پروژه بازیگریش در نقش اول به خوبی بدرخشه و پس از اون در فیلمای مختلفی مثل "خانه دختر" با بازیگران محبوب و حرفه ای مثل حامد بهداد بازی کرد.

جالبه بدونین که پردیس خانوم تو دانشگاه درس موسیقی خونده، اونم خیلی حرفه ای و اصلا فکرش رو نمیکرد بازیگر بشه. او در مصاحبه ای اعلام کرد که تو بازیگرا از کسی پیروی نمیکنه و دوست داره حتی تو نقشایی هم که بازی میکنه خودش باشه.

پرطرفدار ترین سکانس سریال پوست شیر

بازیگر سریال پوست شیر بالاخره از پسرش رونمایی کرد

پوست شیر

شرط عجیب پردیس احمدیه برای ازدواج به زبان خودش | بازیگر سریال پوست شیر لو داد!

پردیس احمدیه در پاسخ به این سوال که ملاکت برای ازدواج چیست، گفت: اولین ملاکم اینه که سختی کشیده باشه زیاد چون خودم توی زندگی سختی زیادی کشیدم، از بدو تولد سختی زیادی کشیدم و از این بابت خدارو شاکرم. سختی رو به معنای واقعی کلمه چشیده باشه تلاش کرده باشه و الان جایگاه درستی داشته باشه.

پردیس احمدیه متولد ۸ تیر ۱۳۷۱ است و هنوز ازدواج نکرده است.

کامنت جالب یک کاربر در مورد احتمال زنده بودن ساحل پوست شیر

بسیاری از کاربران فضای مجازی، کامنت هایی در مورد زنده بودن ساحل پوست شیر ثبت کردند که در بین همه این کامنت ها، یک مورد بیشتر برایمان جالب بود و جذابیت داشت که در این بخش مشاهده می کنید. در واقع این نظر یک کاربر است و نمیتوان به عنوان پیش بینی قسمت جدید سریال پوست شیر به آن نگاه کرد.

سریال پوست شیر سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است که در سال ۱۴۰۱ از شبکه اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران سریال پوست شیر هستند. این مجموعه نقدهای عموما مثبتی از طرف منتقدان دریافت کرد. سریال پوست شیر، ماجرای زندگی نعیم را به تصویر می‌کشد که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده. اما پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود.

توجه داشته باشید متن مطلب زیر براساس حدس و گمان بعضی از کاربران و بینندگان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد:

حرف ص:

اولین شکی که به حرف ص که بر روی حلقه حک شده بود کسی نیست جز صدرا. اگر فرض کنیم که صدرا یکی از آن چند نفری بود که شماره جدید نعیم مولایی را داشت و پشت پرده تمام این اتفاقات باشد و می خواهد عشق واقعی اش را به ساحل نشان بدهد می تواند حرف اول اسم خود را بر روی حلقه حکاکی کند.

فرض دوم این است که دوست دختر و معشوقه قبلی صدرا بخواهد حرف اول ص را در حلقه انگشتری حک کند تا بخواهد به صدرا عشقش را نشان بدهد. برفرض این است که دوست دختر سابق صدرا از رابطه جدید صدرا با ساحل آگاهی پیدا می کند و می خواهد انتقامش را بگیرد.

فرض سوم این است که اصلا صدرایی درکار نباشد و برای شخص دیگری از سریال باشد که هنوز وارد قصه نشده است. یا اینکه حرف اول دختری با ص باشد.

اسم پسرانه با حرف ص:

صدرا | صابر | صدیق | صادق | صالح | صفا

اسم دخترانه با حرف ص:

صنم / صبا / صوفیا / صونا / صهبا / صاحبه

با توجه به گزینه های بالا فقط می توان به صدرا مشکوک بود. منتظر قسمت های بعد خواهیم ماند.

حرف ع اول اسم یا فامیل در سریال پوست شیر است؟

یکی دیگر از محتمل ترین گزینه ها می توان به فامیلی ؛عبداللهی؛ اشاره کرد. که این فامیلی به رضا پروانه منتسب شده است. با توجه به اینکه رضا عبداللهی یار صمیمی اما در عین حال پوست شیر نعیم است می توان به این شخص مشکوک شد.

در ضمن احتمالا فامیلی قدیمی صدرا هم عبداللهی باشد و اگر او را خواهرزاده رضا پروانه بدانیم. همدستی این دو نفر هم می تواند مشکوک باشد.در  قسمت چهار فصل اول داخل برگه صورت جلسه اسم صدرا نوشته شده بود صدرا عبداللهی فرزند مرتضی. فامیلی رضا پروانه هم عبداللهی است.

فرض دوم این است که حرف ع اول اسم دخترانه یا پسرانه باشد که باز هم شاید کسی باشد که قبلا پیش از صدرا؛ ساحل را دوست داشته و می خواهد انتقام بگیرد.

اسم دخترانه با ع:

عارفه | عاطفه | عذرا | عسل | عصمت | عفیف | عطیه | عطرسا | عطرین

عاطفه و عسل می تواند اسم خواهر رضا پروانه یا دوست دختر سابق صدرا ( قبل از تینا ) باشد.

فرضیه سوم:

اون پاترول مال صمد بود رو اون انگشتر هم نوشته بود ع ص پس میتونه به صمد ربط داشته باشه احتمال زیاد صمد زن دیگه ای داره که آناهیتا افشار نقشش بازی میکنه مثلا اسمش عاطفه باشه یا حتی میتونه ع ص اصلا حروف اول یک نفر اسم و فامیلش باشه مثلا ع اول اسمش و ص اول فامیلش صحرایی چون فامیل نا پدری ساحل بهزاد صحرایی، بچه بهزاد مثلا علی صحرایی

فرضیه چهارم:

اگر فرض کنیم آن حرف ص نباشد و حرف (س) باشد .شاید اشاره دارد به اینکه ع (عاشق ) س (ساحل ) یعنی عاشق ساحل یا عشق به ساحل. و با توجه به اینکه آدم ربا را فرض کنیم مرد باشد شاید نامزد یا دوست پسر سابق ساحل باشد.

فرضیه پنجم:

اگر فرض کنیم حرف (ع) و حرف (ص) باشد؛ و جمله عشق به صدرا را با حرف اول می توان ساخت. و در حدس بعدی اگر آدم ربا یا زندانبان ساحل خانم باشد و دوست دختر سابق صدرا باشد یعنی می خواهد بگوید عاشقتم صدرا یا عشقم به صدرا یا عشق به صدرا. عشق صدرا

دیدگاه خود را ارسال کنید