عادل فردوسی پور | حواشی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور به تلوزیون بر میگردد؟ | آقای مجری به تلوزیون باز می گردد؟

عادل فردوسی‌پور در ادامه مصاحبه‌هایش در برنامه «فوتبال ۳۶۰» سراغ پژمان جمشیدی بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس و بازیگر فعلی سینما رفته است. عادل در این گفت‌وگو فلش‌بکی به دوران فوتبال پژمان جمشیدی زد و بار دیگر به شوخی ماجرای تعداد بازی‌ها و گل ملی جمشیدی را پیش کشید. مسئله‌ای که حتی در سریال پژمان نیز به دفعات با آن شوخی شد. صحبت‌های فردوسی‌پور در این خصوص خیلی سریع حاضر جوابی خاص پژمان جمشیدی را به همراه داشت و این بازیگر مطرح کشورمان به شوخی پاسخ عادل را داد و گفت: «به جای اینکه انقدر پیگیر تعداد بازی‌ها ملی من باشی، پیگیر حق خودت از تلویزیون باش و آن را پس بگیر»البته این شوخی پژمان جمشیدی با خنده معنادار عادل فردوسی‌پور همراه بود.

عادل فردوسی پور به تلوزیون بر میگردد؟ | آقای مجری به تلوزیون باز می گردد؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

عادل فردوسی پور مجری مطرح صدا و سیما است.عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 بود. عادل فردوسی پور در عرصه ترجمه فعالیت دارد. عادل فردوسی پور یک گزارشگر فوتبال است.عادل فردوسی پور سازنده برنامه فوتبال 120 است.

همسر عادل فردوسی‌ پور کیست؟

فردوسی ازدواج کرده و متاهل می‌باشد اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده و خبری از هویت و عکس همسر عادل فردوسی‌ پور در جایی منتشر نشده است.قبلا شایعه ای مبنی بر ازدواجش با مرجان محتشم منتشر شد که تکذیب شد و گویا همسرش شمالی می‌باشد و خبر ناموثقی از جدایی با همسرش نیز وجود دارد.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در مهر ماه 1353 در شهرآرا تهران زاده شد. وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت.

سرانجام در رشتهٔ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و تحصیلات خود را در همین رشته و دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت رسانه دانشگاه تهران است. عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد او «پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال با استفاده از تحلیل های رگرسیونی» بود.وی درس زبان تخصصی صنایع را در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می کند.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پورپدر عادل فردوسی پور از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسه "ذوقی" گذراند. عادل فردوسی پور از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد. عادل فردوسی پور دوره راهنمایی را در مدرسه طالقانی گذراند و چهارسال دبیرستان را به مدرسه البرز رفت و با معدل 18 دیپلم گرفت.

عادل فردوسی پور بی شک یکی از محبوب ترین عوامل صدا سیما است که با برنامه ی 90 اش سال هاست که می درخشد. اما از زندگی خصوصی عادل به ندرت چیزی به بیرون درز می کند.عادل فردوسی پور ازدواج کرده و متاهل است اما تا به حال نامی از همسر عادل فردوسی پور برده نشده و هیچ بیوگرافی از همسر عادل فردوسی پور وجود ندارد اما عکس عادل فردوسی پور و همسرش منتشر شده است که این عکس تنها تصویر موجود از همسر عادل فردوسی پور می باشد .

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور درباره برنامه "نود" می گوید

"ماهیت برنامه "نود" نقد و بررسی بازی های لیگ و اتفاقات پیرامون فوتبال است. نمی توان اصل آن را تغییر داد." فردوسی پور متاهل است و از نظرات همسرش در خصوص برنامه بهره می گیرد. او از نظرات دیگران استقبال می کند، اما برای برنامه اش اسلوبی دارد.داور پیشکسوت فوتبال ایران درباره عادل فردوسی پور می گوید:"عادل فردوسی پور سعی می کند برنامه نود را به هیچ کس و هیچ چیز نفروشد و از بهترین دوستش هم انتقاد می کند.

او مهارت دارد که وارد ماجراهایی شود که برای افکار عمومی جالب است و متخصص کشیدن مو از ماست است."عادل فردوسی پور همزمان با برنامه نود بزرگ شد و با آغاز دوره لیگ برتر فوتبال و برنامه های هفتگی اش که به تحلیل رویدادهای ورزش فوتبال کشور می پرداخت، چهره شد. آنچنان که برنامه های عادل تاثیر مستقیمی در تیم های مطرح کشور، فدراسیون و تربیت بدنی داشت.

عادل فردوسی پور

از دیرباز با عادل فردوسی پور مشکل داشته، جمله "عادل را دوست دارم اما برنامه هایش را نه!" در دهه هفتاد از قول پروین بر زبان همه بود. اما این روزها رابطه ی خوبی بین این دو برقرار است.

در بازی آخر ایران در جام جهانی با جمله عادل فردوسی پور تحت عنوان "خداحافظ علی دایی؛ خداحافظ جام جهانی." مشکلات آغاز شد. در زمانی که دایی مربی سایپا بود وی تلویحا برنامه 90 و مجری اش عادل فردوسی پور را متهم کرد به اینکه آنها نمی خواهند ما قهرمان شویم. فردوسی پور در باره دایی می گوید او فکر می کند همه با او دشمن هستند، مگر اینکه خلافش ثابت شود.

عادل فردوسی پور

منتقد عادل فردوسی پور کیست؟

عادل فردوسی پور اینقدر از وی انتقاد کرد و اینقدر دلایل ماندنش را در نیمکت مربی گری استقلال پرسید که سرانجام قلعه نوعی در اظهار نظری گفت که عادل کارشناس فوتبال نیست، او در زمان مدرسه پینگ پونگ بازی می کرده!

عادل فردوسی پور

مسئولین فدراسیون و لیگ مخالف عادل فردوسی پور؛ کم و بیش با برنامه "نود و عادل فردوسی پور" مشکل دارند. سیستمی که سال هاست پاسخگو نبوده و هم اینک نیز ریاست اش نیز پاسخگو نیست، فشار بر خود احساس می کند اگر از او بازخواست شود، مجموعه فدراسیون و مدیران ارشد تربیت بدنی نیز همین گونه اند.

عادل فردوسی پور

برنامه جدید عادل فردوسی پور

 سایت ورزشی 360 بعد از آغاز به کار با ورود به پلتفرم مجازی گفت‌وگویی را با چهره‌های معروف آغاز کرده است. گفت‌وگوی عادل فردوسی‌پور با علی دایی که حرف‌های شنیدنی از سوی اسطوره فوتبال کشورمان مطرح شد، بازتاب زیادی در شبکه‌های مجازی داشت. از عوامل نزدیک به این برنامه شنیده می‌شود مجری سابق برنامه 90 بعد از مصاحبه با علی دایی قصد دارد با چهره‌هایی چون فرهاد مجیدی، وریا غفوری، سردار آزمون و احتمالاً علی کریمی هم مصاحبه کند.

در این بین وریا غفوری که پیش از این گفته بود من با تلویزیون مصاحبه نمی‌کنم، طبیعتاً برای مصاحبه با عادل انگیزه‌های خاصی دارد. از سوی دیگر فرهاد مجیدی هم تاکید داشت که بعد از اتمام لیگ همه حرف‌هایش را می‌زند و حالا آپشن‌های متنوعی دارد؛ اما امثال سردار آزمون، مهدی طارمی و علی کریمی هم که همیشه برای مخاطب فوتبال ایرانی جذاب هستند و بحث زمان و مکان در مورد آن‌ها خیلی اهمیت ندارد.

این درحالی است که این چهره‌ها رابطه خوبی با عادل دارند و طبیعتاً حاضرند جلوی دوربین او بنشینند.

عادل فردوسی پور که این روزها با شعار فوتبال برای همه اپلیکیشن فوتبال 360 را راه انداخته و با مصاحبه های علی دایی و دراگان اسکوچیچ خبرساز شده است، این بار برای پروژه یک روز با مهدی طارمی در بندر زیبای بوشهر دیده شده است.

او به بوشهر رفته تا با مهدی از زمین خاکی های پشت اسکله تا حاشیه های معروف زندگی اش چون «حتما خیریتی داشته»تا آن توپ لعنتی جلوی پرتغال و قیچی برگردان تماشایی به چلسی و دعوا با اسکوچیچ بر سر تاکتیک پذیری حرف بزند. از حاشیه های زندگی شخصی تا اوج گیری یکباره در فوتبال اروپا.

یک مصاحبه جذاب که بی شک به دلیل لوکیشن ضبطش هیجان انگیز می شود. از کوچه های منتهی به کافه رئیس و خیام خوانی تا کشتی سواری در خلیج فارس و قلیه ماهی!

البته فردوسی پور قبل از مصاحبه با طارمی، مصاحبه های ضبط شده با میرشاد ماجدی و سعید معروف را هم در نوبت پخش دارد.

دیدگاه خود را ارسال کنید