جزئیات جدید وام 300 میلیون تومانی این سه بانک | وام ضروری بدون نیاز به ضامن و سپرده!!

جزئیات جدید وام 300 میلیون تومانی این سه بانک | وام ضروری بدون نیاز به ضامن و سپرده!!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

پشت‌پرده وام فوری۳۰۰ میلیونی بانک ملی

اقساط وام ۳۰۰ میلیونی با سپرده‌گذاری رقم ۴۷۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای یک‌سال و به شرط بازپرداخت ۶۰ ماهه، به‌طور متوسط ماهی پنج میلیون و ۴۵۵ هزار تومان می‌شود. کسانی که موفق به دریافت این وام می‌شوند اصل پولشان برای پنج سال نزد بانک باقی می‌ماند

بانک ملی روی بیلبورد‌های شهری خود نوشته تا سقف ۳۰۰ میلیونی وام قرض‌الحسنه با کارمزد چهاردرصد پرداخت می‌کند. شعار تبلیغاتی جذابی هم برگزیده‌اند که ادعا دارد «سقف مهربانی بلند است». اگر پیگیر ماجرا شوید و به سایت بانک ملی سر بزنید، جهت استحضار نوشته‌اند پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی یکی از طرح‌های جدید است و متقاضیان می‌توانند در کمترین زمان ممکن وام بگیرند. بانک ملی در بخش دیگری از اطلاعیه خود به کسانی که در این بانک حساب ندارند مژده داده با استفاده از اپلیکیشن همراه بانک بام، می‌توانند با یک تیر دو نشان بزنند و ضمن افتتاح حساب و امکان استفاده از تسهیلات ۳۰۰ میلیونی را پیدا کنند.

وام فوری

وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی به‌طور طبیعی وسوسه کننده است اما از فاصله نزدیک حداقل آنقدر که روی بیلبورد‌های شهری و تبلیغات محیطی تاکید کرده‌اند قشنگ نیست.

وام ۳۰۰ میلیونی تنها توسط بانک ملی پرداخت نمی‌شود. بانک مرکزی اردیبهشت امسال اعلام کرد سقف وام قابل پرداخت در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه را افزایش می‌دهد. این عدد قبلا ۲۰۰ میلیون تومان بود و با ۱۰۰ میلیون افزایش به ۳۰۰ میلیون تومان رسید. همچنین نباید از نقش حرف «تا» قبل ۳۰۰ میلیون غفلت کرد.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی، یکی از انواع تسهیلات قرض‌الحسنه است، ولی الزاما به‌معنای پرداخت ۳۰۰ میلیون به همه متقاضیان نیست. وجود کلمه سقف در تبلیغات محیطی و شهری یعنی متقاضیان می‌توانند حداکثر ۳۰۰ میلیون وام بگیرند، اما به خیلی‌ها رقم کمتری تعلق خواهد گرفت.

تسهیلات ۳۰۰ میلیونی به دو بانک مهر ایران و رسالت تکلیف شده است، چون هر دو، بانک‌های تخصصی قرض‌الحسنه کشور هستند، اما سایر بانک‌ها نیز می‌توانند به میل و اراده خود و براساس منافعشان در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه مشارکت کنند.

تسهیلات قرض‌الحسنه علاوه بر بانک ملی دو بانک تخصصی، در فهرست خدمات بانک آینده ، بانک سینا، بانک توسعه تعاون، بانک پارسیان و سایر بانک‌های کشور دیده می‌شود. وام ازدواج مشهورترین نوع تسهیلات قرض‌الحسنه است.

سود وام بانکی در حالت عادی با نرخ ۲۳ درصد محاسبه می‌شود، اما دریافت‌کنندگان تسهیلات قرض‌الحسنه از پرداخت سود معاف هستند و باید اقساط ماهیانه خود را با احتساب چیزی به اسم کارمزد چهاردرصد به بانک برگردانند. تسهیلات قرض‌الحسنه به خاطر پایین بودن کارمزد، میزان اقساط کم و پول کمی که در پایان قرارداد به بانک پس می‌دهید محبوب و پرتقاضا است.

پرداخت وام قرض‌الحسنه به سپرده‌گذاری مردم در صندوق‌های قرض‌الحسنه وابسته است، اما به‌دلیل اینکه به سپرده صندوق قرض‌الحسنه سود تعلق نمی‌گیرد، میزان محبوبیت‌شان پایین آمده و موجودی آنها در سال‌های اخیر روندی نزولی به خود گرفته است.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی سقف رقم پرداختی به متقاضیان است. حداقل میزان تسهیلات در این مدل پنج میلیون تومان خواهد بود و سریعترین روش دریافت وام ۳۰۰ میلیون بانک ملی سپرده‌گذاری مبلغ ۷۵۰ میلیون تا شش میلیارد تومان برای یک ماه است. اقساط وام ۳۰۰ میلیونی با سپرده‌گذاری رقم ۴۷۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای یک‌سال و به شرط بازپرداخت ۶۰ ماهه، به‌طور متوسط ماهی پنج میلیون و ۴۵۵ هزار تومان می‌شود

وام ۳۰۰ میلیونی به شرط ماندن سپرده متقاضی نزد بانک تا زمان تسویه کامل اقساط پرداخت می‌شود

وام فوری

اقساط وام ۳۰۰ میلیون می‌تواند ترسناک باشد

پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها از محل منابع مشخصی انجام می‌شود. منابع مورد نیاز وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی که حالا می‌دانیم در اصل همان وام قرض‌الحسنه است، از محل صندوق‌های قرض‌الحسنه تامین خواهد شد. به‌همین دلیل تنها شامل حال افرادی می‌شود که پول خود را برحسب نیازشان برای برای مدتی در بانک سپرده‌گذاری کنند.

میزان وام پرداختی به هر شخص علاوه بر مدت زمان انتظار، به میزان سپرده‌ای که در بانک گذاشته بستگی دارد. طول دوره سپرده‌گذاری برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی، حداقل یک‌ماه و حداکثر ۱۲ ماه خواهد بود. اگر سقف ۳۰۰ میلیون را به‌صورت فوری نیاز داشته باشید، باید ۷۵۰ میلیون تومان را برای یک ماه در حساب بخوابانید، ولی اگر می‌توانید برایش یک سال صبر کنید، سپرده‌گذاری ۸۱ میلیون و انتخاب دوره بازپرداخت شش‌ماهه پیش‌رویتان قرار دارد. این‌طوری زودتر به اصل پول خود دسترسی پیدا می‌کنید، اما تقریبا باید ماهی ۶۰ میلیون تومان قسط بدهید.

اقساط وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی با کارمزد چهاردرصد و طی دوره‌های مشخص شده از سوی متقاضی تعیین خواهد شد. دوره بازگشت وام حداقل شش ماه است، اما گزینه‌های بازگشت یک سال، ۱۹ ماه، دو سال، ۳۰ ماه، سه سال، ۴۲ ماه، چهار ساله، ۵۴ ماه و حداکثر پنج ساله را نیز پیش رو خواهید داشت. هرچقدر زمان بازگشت وام را کوتاهتر انتخاب کنید، دسترسی به اصل پول در زمان کمتری امکان‌پذیر خواهد بود ولی از آن‌طرف رقم اقساط ماهیانه بالا می‌رود.

وام ۳۰۰ میلیونی با کمترین میزان اقساط ماهیانه به شخصی تعلق می‌گیرد که رقم ۴۷۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را برای مدت یک‌سال، سپرده‌گذاری کند و موقع دریافت وام، روی گزینه بازپرداخت ۶۰ ماهه انگشت بگذارد. این شخص پس از دریافت وام باید در طول پنج سال بعد به‌طور متوسط ماهی پنج میلیون و ۴۵۵ هزار تومان قسط بدهد.

وام فوری۳۰۰ میلیونی محتاج سپرده‌گذاری است

تسهیلات ۳۰۰ میلیونی بانک ملی، مختص کسانی است که عدد مشخصی را در بانک سپرده‌گذاری کنند و بتوانند برای مدتی معین منتظر بمانند تا نوبت‌شان برسد. ضمن اینکه تا زمان بازگرداندن اصل پول و تکمیل اقساط ماهیانه نمی‌توانید به اصل پول خود دست بزنید.

وام قرض‌الحسنه بانک ملی و سایر بانک‌ها به این شکل و شمایل ابتدا دنبال جذب منابع و تقویت صندوق‌های قرض‌الحسنه است. قدرت هر بانک در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، به‌طور مستقیم با توانایی جذب منابع ارتباط دارد. رقم وام پرداختی به هر شخص در نهایت براساس میزان سپرده و مدت زمانی که منتظر مانده مشخص می‌شود. سقف وام قابل پرداخت در این حالت ۳۰۰ میلیون تومان است.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی در سریعترین حالت ممکن به کسانی تعلق می‌گیرد که ۷۵۰ میلیون تومان را برای یک ماه سپرده‌گذاری کنند. کمترین طول دوره بازگشت پول شش ماه است و سپرده ۷۵۰ میلیونی شما در این مدت پیش بانک باقی می‌ماند.

وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی با میزان سپرده منطقی نصیب کسانی می‌شود که ۳۰۰ میلیون داشته باشند و آن را برای سه ماه در صندوق قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کنند. این افراد می‌توانند پس از سه‌ماه، ۳۰۰ میلیون وام بگیرند. اگر این گزینه به‌نظرتان جذاب می‌آید، بهتر است بدانید اقساط وام ۳۰۰ میلیون در حالت بازپرداخت شش‌ماهه، به‌طور متوسط ۶۰ میلیون محاسبه می‌شود، اما اگر گزینه بازپرداخت ۲۴ ماه را انتخاب کنید، اقساط وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی به ماهی ۱۳ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان می‌رسد

دیدگاه خود را ارسال کنید