یارانه نقدی | یارانه نقدی آبان ماه | اخبار یارانه نقدی

یارانه بگیران حساب هایشان را چک کنند!! | واریزی یارانه 400 هزار تومنی!!

یارانه بگیران حساب هایشان را چک کنند!! | واریزی یارانه 400 هزار تومنی!!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یارانه نقدی از دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه بحساب مردم واریز شد . در نیمه دوم ستا 1402 یارانه نقدی بعضی از خانوارها قطع شد. گفته شده است که تغییرات جذابی برای یارانه نقدی در سال جدید در نظر گرفته شده است.آخرین جزئیات درباره اخبار یارانه نقدی آبان را با هم در سایت خانه فوتبال می خوانید.

یارانه نقدی

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ مربوط به آبان ۱۴۰۲ به حساب تمام سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است.

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

یارانه نقدی کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آنها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب