سامانه وام بازنشستگی تامین اجتماعی بسته شد | وام 20 میلیونی ویژه بازنشستگان منتفی شد!

 سامانه وام بازنشستگی تامین اجتماعی بسته شد | وام 20 میلیونی ویژه بازنشستگان منتفی شد!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام بازنشستگان پرداخت می شود. وام بازنشستگان دارای شرایط خاصی است. وام بازنشستگان تنها به برخی از افراد واجد شرایط پرداخت می شود. وام بازنشستگان در برخی از بانک ها پرداخت می شود. جزئیات جدید وام بازنشستگان را بخوانیم.

عیدی بازنشستگان

بیش از یک هفته است که در رسانه‌های رسمی و غیررسمی کشور خبر وام ۲۰میلیون تومانی برای بازنشستگان منتشر شده است، به نحوی که حتی علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی تهران در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرده بود که بر اساس اعلام سازمان تأمین اجتماعی در بازه زمانی بیستم تا سی‌ام آبان ماه فرایند ثبت‌نام از طریق سایت کانون بازنشستگان و سایت سازمان تأمین اجتماعی انجام می‌پذیرد و بازنشستگان متقاضی وام می‌توانند به‌صورت غیرحضوری به دوسایت اشاره شده مراجعه و فرآیند ثبت‌نام را انجام بدهند و حتی درمورد مهلت ارسال مدارک متقاضیان نیز صحبت کرده بود.

 امروز رحمت‌الله پورموسی، دبیر کانون کارگران بازنشسته تأمین اجتماعی خراسان رضوی، از تکذیب تمامی اخبار مربوط به وام ۲۰میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد و در خصوص باز نشدن سایت ثبت‌نام، اظهار کرد: صبح امروز پیگیر شدم، سازمان تأمین اجتماعی به‌طور کلی اخباری مبنی بر پرداخت این وام را تکذیب کرده و این صرفاً یک جریان‌سازی خبری است، در حال حاضر خبری از وام برای بازنشستگان نیست.

وی افزود: در صورتی که وام تعلق گیرد باید سایت باز شود، به ما سهمیه اختصاص دهند و براساس آن وارد فرایند اختصاص وام می‌شویم.

عجیب‌تر از تکذیب اختصاص وام ۲۰میلیون تومانی بازنشستگان، تکذیب دیرهنگام آن است چرا که نزدیک به یک هفته است که این خبر از مراجع رسمی و غیررسمی در حال انتشار است و خبر رسمی از سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر کذب یا صدق این اخبار منتشر نشده و در برابر تمامی اخباری که تاکنون منتشر شده و آن را یک جریان‌سازی خبری می‌دانند، سکوت کرده‌اند.

وام بازنشستگی

تمام این بگیروببند‌ها برای یک وام ناچیز ۲۰میلیون تومانی برای بازنشستگانی است که بخش زیادی از عمر خود را صرف خدمت‌رسانی کرده‌اند، یک هفته است منتظر بیستم آبان ماه نشسته‌اند که برای دریافت وام اقدام کنند و اکنون خبر کذب است.

دیدگاه خود را ارسال کنید