اخبار حوادث|فوری: ترفند خوشمزه برای سرقت موتورهای تهران

فوری: ترفند خوشمزه برای سرقت موتورهای تهران

مرد جوانی که با آب‌میوه مسموم راکبان موتورسیکلت را بیهوش می‌کرد و دست به سرقت می‌زد، توسط ماموران پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سه‌شنبه 30 فروردین ماه، با وقوع سرقت های متوالی در جنوب تهران از راکبان موتورسیکلت با شیوه و شگرد بیهوشی، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران کلانتری 153 شهرک ولی‌عصر(عج) قرار گرفت.

بررسی‌های تیم پلیسی مشخص کرد، مرد 22 ساله به عنوان مسافر سوار بر موتورسیکلت‌های عبوری شده و پس از خوراندن آب‌ میوه مسموم به راکب وسیله‌نقلیه دست به سرقت زده و متواری شده است.

مأموران پلیس در ادامه به بازبینی فیلم دوربین مداربسته صحنه‌های سرقت پرداختند و با رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه سارق حرفه‌ای را در محله یافت‌آباد شناسایی کردند.

به دنبال دریافت این اطلاعات مهم، تیم پلیس در مدت چند دقیقه راهی مخفیگاه متهم شدند و پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت، وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سارق 22 ساله پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت از راننده‌های موتورسیکلت در جنوب تهران با شیوه و شگرد بیهوش کردن با آب‌میوه مسموم اعتراف کرد.

بنا بر این گزارش، پرونده متهم پس از اعترافاتش برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد و تحقیقات برای کشف جرائم احتمالی ادامه دارد.

ارسال نظر