یارانه رمضان|زمان واریز یارانه رمضان اعلام شد| جزئیات

زمان واریز یارانه رمضان اعلام شد| جزئیات

برخی از رسانه‌ها از واریز یارانه عید فطر خبر داده‌اند، اما آیا قرار است یارانه عید فطر به حساب سرپرستان خانوار واریز شود؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یارانه رمضان پرداخت می شود. مبلغ جدید یارانه رمضان اعلام شد. یارانه رمضان جزو یارانه های مناسبتی است. یارانه رمضان مبلغ چندانی ندارد. یارانه رمضان امسال برای اولین بار پرداخت می شود.

یارانه رمضان

جزئیات جدید یارانه رمضان

در یک سال گذشته دولت یارانه‌های مناسبتی متعددی را برای مردم واریز کرده است. از یارانه رمضان گرفته تا یارانه نوروز و ۲۲ بهمن ماه. واریز یارانه‌های مناسبتی این تصور را ایجاد کرده که احتمالا دولت به مناسبت عید فطر هم قرار است یارانه جدیدی واریز کند.

اما پیگیری‌های تجارت‌نیوز از دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط نشان می‌دهد واریز یارانه عید فطر در دستور کار نیست و مردم نباید منتظر واریز یارانه عید فطر باشند.

پیش از این هم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه‌ها پرداخت هرگونه یارانه عید فطر را تکذیب و اعلام کردند مساله واریز یارانه عید فطر در دستور کار نیست و دولت هیچ برنامه‌ای برای آن ندارد.

این در حالی است که برخی از رسانه‌ها مدعی شدند که یارانه عید فطر به سرپرستان خانواده‌های فاقد درآمد، صاحبان مشاغل آزاد، افراد فاقد درآمد ثابت و آسیب دیدگان محدودیت های کرونایی تعلق می‌گیرد.

تنها یارانه‌ای که در آستانه عید فطر واریز شده یارانه معیشتی است که به روال همیشه، دهم ماه واریز شد. اما این یارانه، همان یارانه معیشتی است که بیش از دو سال است که واریز شده و ربطی به یارانه عید فطر ندارد.

ارسال نظر