اخبار حوادث|تیراندازی در اهواز تازه داماد را کشت

تیراندازی در اهواز تازه داماد را کشت

در روز ششم اردیبهشت ماه در کوی مهدیس اهواز افراد شرور با تیراندازی مستقیم به یک سوپر مارکت 2 نفر راکشته و 5 نفر زخمی کرده اند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

در روز ششم اردیبهشت ماه 1401 در کوی مهدیس اهوازافراد شرور در یک خودروی پژو که با صاحب یک سوپر مارکت مشکل شخصی داشتند را به رگبار بستند که در این حادثه 2نفر کشته و 5نفر زخمی شده اند .

اولین جوان کشته شده جوانی از شهرستان باغملک به نام یونس زنگنه بندانی که برای خرید به این سوپر مارکت رفته بود می باشد که حدود 2ماه از ازدواج ایشان گذشته بود.

به کدامین گناه این جوان کشته شد؟چی کسی جوابگوی این بی امنیتی می باشد ؟ بگوییم حمله تروریستی است که محکوم بکنیم ؟چرا باید در کلانشهر بزرگی مثل اهواز در روز روشن کسانی به این راحتی اسلحه به دست چنین حرکتی که ما در کشور آمریکا می بینیم انجام بدهند؟

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست در کلانشهر اهواز چنین اتفاقی افتاده و لازم است مسئولان امنیتی استان خوزستان هوشیاری بیشتری به خرج بدهند و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با نگهداری و حمل بی ضابطه سلاح گرم قوانین محکم تری تصویب بکنند تا شاهد چنین جنایاتی نباشند.

در آخر ساکنین کوی مهدیس خواستار ورود مستقیم و بدون ملاحظه نیروهای امنیتی در این جریان هستند تا درس عبرتی باشد برای کسانیکه دست به چنین حرکاتی می زنند.

ارسال نظر