اخبار حوادث|فوری: کشف جسد پرده از راز عشقی برداشت

فوری: کشف جسد پرده از راز عشقی برداشت

مردی که در پی ارتباط سیاه با یک زن جوان، همسر او و نوجوان ۱۶ ساله بی گناهی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد و در حالی راز این جنایت هولناک را فاش کرد که نیروهای امدادی به مدت ۲ روز یک چاه ۱۱۰ متری را برای کشف اجساد قربانیان حفر کردند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

پنجم اردیبهشت بود که ماجرای گم شدن مرد کشاورز و کارگر 16 ساله اش به پلیس شهرستان فیض آباد از توابع استان خراسان رضوی گزارش شد و بدین ترتیب گروه زبده ای از کارآگاهان پلیس آگاهی با فرماندهی مستقیم سرهنگ حمزه ذوالفقاری (فرمانده انتظامی فیض آباد) تلاش گسترده ای را برای یافتن سرنخی از گم شدگان آغاز کردند.

این پرونده در حالی زیر ذره بین تحقیقات قرار گرفت که دو فرد گمشده (حسین – س و حسن – ش) پاسخگوی تلفن هایشان نیز نبودند. اقدامات اطلاعاتی حاکی از آن بود که حسین (مرد کشاورز) سوار بر وانت پیکان به زمین های کشاورزی خود واقع در 15 کیلومتری شهرستان رفته است. هنگامی که کارآگاهان به محل مذکور عزیمت کردند، وانت پیکان را در حالی یافتند که آثاری از خون در قسمت بار آن دیده می شد.

این گونه بود که فرضیه جنایت قوت گرفت و این پرونده با دستورات قاضی فتحعلی زاده (بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب فیض آباد) وارد مرحله جدیدی شد. اهمیت و حساسیت این پرونده موجب شد تا سکاندار امنیت خراسان رضوی نیز دستورات محرمانه ای برای پیگیری این ماجرای جنایی در پلیس آگاهی استان خراسان رضوی را صادر کند.

بنابراین گروه ورزیده ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی با نظارت سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) هم عازم فیض آباد شدند و افراد مظنون را زیر چتر اطلاعاتی بردند. براساس گزارش خراسان، پس از چند روز ردیابی و رصدهای اطلاعاتی سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد، همسر حسین (جوان 39 ساله گمشده) در همان روز تماس های مشکوکی برقرار کرده است به همین دلیل، این زن 35 ساله به مقر انتظامی هدایت شد تا به سوالات تخصصی کارآگاهان پاسخ دهد.

او اگرچه سعی کرد خود را بی خبر از ماجرای گم شدن همسرش نشان دهد اما تیزبینی کارآگاهان و بررسی دقیق محتویات گوشی تلفن همراه وی ، راز یک ارتباط سیاه را فاش کرد.

«ل- پ» که در برابر شواهد و دلایل انکارناپذیر قرار گرفته بود به ناچار لب به اعتراف گشود و قطعه گمشده این پازل جنایی را به کارآگاهان نشان داد.

با افشای «ارتباط سیاه» بی درنگ گروهی از کارآگاهان با هدایت سرهنگ ذوالفقاری و دستورات ویژه قضایی، وارد عمل شدند تا «رضا- ج»(متهم) را  دستگیر کنند اما ادامه تحقیقات نشان داد که او سوار بر خودروی برادرش به مکان نامعلومی گریخته است. طولی نکشید که ردیابی کارشناسان اداره اطلاعات جنایی، دامنه تحقیقات را به رامسر و دیگر شهرهای شمالی کشور کشاند. آنان درحالی به جست وجوهای پلیسی در شمال کشور پرداختند که گزارش های لحظه به لحظه پلیس، از بازگشت متهم تحت تعقیب به سمنان و سبزوار حکایت داشت. بنابراین گروه دیگری از کارآگاهان عازم جاده شدند و با همکاری پلیس بردسکن، ایست و بازرسی جاده ای به راه انداختند.

حالا دیگر خودرو پژو 207 که متهم سوار آن بود، زیر چتر اطلاعاتی قرار داشت و گزارش مسیر عبوری آن به کارآگاهان مخابره می شد. چند ساعت بعد «رضا – ج» وارد کمین ایست وبازرسی در حوزه استحفاظی بردسکن شد.

ارسال نظر