وام مسکن|فوری:پرداخت وام 200 میلیونی مسکن| متقاضیان وام بشتابید

فوری:پرداخت وام 200 میلیونی مسکن| متقاضیان وام بشتابید

معاون بنیاد مسکن با اشاره به عقب‌ماندگی در پرداخت وام مسکن روستایی وعده داد پرداخت وام ۲۰۰میلیون تومانی به‌زودی آغاز می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام مسکن به زودی پرداخت می شود. وام مسکن 200 میلیونی دارای شرایط خاصی است. وام مسکن تاثیر چندانی در قدرت خرید متقاضیان مصرفی ندارد. وام مسکن هر سال با تغییر همراه است. جزئیات جدید وام مسکن را در ادامه بخوانید.

وام مسکن

جزئیات جدید وام مسکن

مجید جودی درباره دلایل تأخیر در پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی، ‌اظهار کرد: سامانه پرداخت تسهیلات مشکلاتی داشت که در تفاهم وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این مشکل حل شد.

وی ادامه داد: در رابطه با افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی ضمانت‌نامه سازمان برنامه و بودجه نیاز بود که معاون اول رییس‌جمهور در خصوص رفع این مشکل قول مساعد داده است و پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به‌زودی آغاز خواهد شد.

وی با بیان این‌که تسهیلات امکانی است تا واحدهای مسکونی روستایی باکیفیت احداث شود، افزود: اگر افزایش تسهیلات در بخش مسکن روستایی محقق نمی‌شد واحدهای مسکونی آغازشده روستایی که به مرحله‌ای از پیشرفت فیزیکی رسیده‌اند به واحدهای نیمه‌تمام تبدیل می‌شدند.

جودی با یادآوری اینکه سال گذشته ۷۵ هزار واحد از ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی آغاز شده است، اعلام کرد: امسال نیز تمام تلاش این است که ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی تحت مسئولیت بنیاد آغاز و در عین حال عقب‌ماندگی سال گذشته نیز جبران شود.

ارسال نظر