اخبار بورس| بورس امروز| شاخص کل بورس |اخبار بورس: ارزش 116 میلیاردی معاملاتی ثبتی در بازار سرمایه

اخبار بورس: ارزش 116 میلیاردی معاملاتی ثبتی در بازار سرمایه

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم __ هزار و __ میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت زراعت و خدمات وابسته به ثبت رسید و همچنین سهام حمل و نقل گهرترابر سیرجان، ۴۴میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

در ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۲۲میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۰۶میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۱۶میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «حگهر»، «زفکا» و «زشگزا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام حمل و نقل گهرترابر سیرجان، ۴۴میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «خساپا»، «انرژی۱» و «خاور» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۹۱میلیارد تومان (۵۹درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۱۴۴میلیارد تومان (۷۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۴ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

«زراعت و خدمات وابسته» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۶۳میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۵۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «خودرو و ساخت قطعات» با فشار فروش ۷۰میلیارد تومانی همراه است.

ارسال نظر