نازنین بیاتی | اینستاگرام نازنین بیاتی | نازنین بیاتی بازیگر

عکس های عجیب و غریب نازنین بیاتی | عکس های ترسناک نازنین بیاتی

نازنین بیاتی با انتشار عکس هایی همه را شگفت زده کرد

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

در ادامه عکس های نازنین بیاتی در نمایش عروس مردگان را ببینید. 

نازنین بیاتی

نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی، بازیگر ایرانی، متولد ۱۵ دی ۱۳۶۸ در تهران است. وی دانش ‌آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن است.

نازنین بیاتی، در اولین حضور سینمایی خود، در فیلم دربند درخشید و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر شد. وی در همه‌پرسی از نویسندگان و منتقدان، به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن از هفتمین جشنواره منتقدین سینما انتخاب شد. او همچنین برای نقش آفرینی در سریال نمایش خانگی گلشیفته، موفق به دریافت تندیس بهترین بازیگر زن کمدی از نوزدهمین دوره جشن حافظ شد.

نازنین بیاتی، در سریال عروسکی شکرستان به عنوان طراح دکور، طراح لباس و صداپیشه شخصیت‌های رویا و پیشگو با آقای حسن رادفر حضور یافت. وی سابقه نقش آفرینی در آثار دیگری همچون دینامیت، ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه، طعم شیرین خیال، زعفرانیه ۱۴ تیر، عروسی مردم، مردن به وقت شهریور، رخ دیوانه، مانکن، آینه بغل، ژن خوک، مغزهای کوچک زنگ زده، رفتن، مادری، فرشته‌ ها با هم می‌آیند، مجوز خروج، جوجه تیغی و شادروان را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

از جمله فیلم های نازنین بیاتی می توان دربند , ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه , فرشته‌ها با هم می‌آیند , مردن به وقت شهریور و … می باشد .جالب است بدانید شروع بازیگری بیاتی با فیلم دربند بود که در آن به خوبی, درخشید و باعث معروفیت او شد .او یکی از بازیگران اصلی سریال گلشیفته به کارگردانی بهروز شعیبی می باشد. این تنها سریالی است که بیاتی در آن بازی کرده است .

او در اولین حضور سینمایی اش در فیلم دربند درخشید و نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از , سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر و در همه‌پرسی از نویسندگان و منتقدان، به عنوان بهترین, بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد.

او در سریال عروسکی شکرستان به عنوان طراح دکور، طراح لباس و صداپیشه شخصیت‌های «رؤیا و پیشگو» حضور یافت.

فیلم

دربند ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه فرشته‌ها با هم می‌آیند مردن به وقت شهریور رخ دیوانه طعم شیرین خیال مادری

و…

تئاتر

خانه‌ای در انتهای خیابان بهار دی‌روز (یک دقیقه سکوت)

جوایز و نامزدها

سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر هفتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب