اخبار بورس | پیش بینی بورس امروز 11 خرداد ماه

سیگنال های جدید برای سهام داران بورس

با افزایش رشد بورس، احتمال پر سود بودن بورس امروز می باشد. بورس امروز روند بالایی را تجربه خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

بورس دیروز با رشد پنج هزار و ۳۳۰ واحدی به سطح یک میلیون و ۵۴۲ هزار واحدی رسید. امروز چند سیگنال برای بازار وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند که تالار شیشه‌ای روند روبه بالایی را تجربه می‌کند.

با اعلام پکن مینی بر کاهش محدودیت‌های تعطیلی در شهرهای بزرگ چین و کنترل شیوع ویروس کرونا، قیمت نفت برنت از ۱۲۱ دلار در هر بشکه فراتر رفت.

پیش بینی بورس

 

این افزایش قیمت نفت در بلند مدت صنایع مربوط به آن را صعودی می‌کند.

هیات امنای صندوق توسعه ملی با تصویب شیوه‌نامه و ضوابط لازم، برای نخستین بار به این صندوق مجوز داد که در حوزه‌های مختلف و بازارهای پولی و مالی سرمایه‌گذاری کند.

اگر این سرمایه‌گذاری در بورس نیز انجام شود، می‌تواند عامل صعود بازار شود.

براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالا، ۴۳۰ دستگاه فیدلیتی و دیگنیتی ۱۸ خرداد در تالار حراج باز عرضه می‌شود که براساس جزییات، عرضه برای ۱۵۰ دستگاه فیدلیتی ح نفره، ۱۵۰ دستگاه فیدلیتی پنج نفره و ۱۳۰ دستگاه دیگنتی خواهد بود.

عرضه خودروها در بورس کالا رانت را کاهش و قیمت این محصولات را متعادل می‌کند.

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه پس از دیدار با عبداللطیف بن راشد الزیانی همتای بحرینی خود در منامه در سخنانی به موضوع مانع تراشی‌های آمریکا در مسیر مذاکرات برچیدن تحریم های ضدایرانی در وین اشاره کرد. وزیر خارجه روسیه در این خصوص گفت که آمریکا تلاش می‌کند چند بند اضافی را به برجام اضافه کند و بر این اساس به مانع تراشی در این مسیر می پردازد. واشنگتن با این اقدام در صدد است تا چند بند دیگر به برجام اضافه کرده و در متن اصلی آن تغییراتی را ایجاد کند. در صورت عدم مذاکرات نتیجه‌بخش، بورس صعودی و قیمت دلار نیز افزایشی می‌شود.

ارسال نظر