برندگان قرعه کشی | فوری : فرصت نهایی برای برندگان قرعه کشی خودرو | برندگان قرعه کشی خودرو بخوانند

فوری : فرصت نهایی برای برندگان قرعه کشی خودرو | برندگان قرعه کشی خودرو بخوانند

براساس اطلاعیه مندرج در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، مهلت پرداخت وجه از سوی منتخبان تا ۲۵ خرداد ماه تمدید شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قرعه کشی خودرو انجام شد. قرعه کشی خودرو با شائبه های زیادی همراه شد. قرعه کشی خودرو با طرفداران زیادی همراه است. قرعه کشی خودرو دارای شرایط خاصی است. جزئیات جدید برندگان قرعه کشی خودرو را بخوانید.

قرعه کشی خودرو

جزئیات جدید قرعه کشی خودرو

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مهلت واریز وجه منتخبان قرعه کشی خودرو که پیش از این ۱۸ خرداد اعلام شده بود تا ۲۵ خرداد ماه تمدید شد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به پرسش‌ها و ابهامات متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در رابطه با منتخبین اصلی و رزرو، به اطلاع می‌رساند در راستای شفاف سازی موضوع، پس از بررسی و اعمال نظارت‌های لازم، اسامی منتخبین اصلی و رزرو در این سامانه درج شده و ازطریق پیامک نیز به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه نفرات اصلی به هر دلیل فرایند تکمیل خرید خود را در زمان‌های تعیین شده انجام ندهند براساس اولویت از افراد رزرو نسبت به جایگزینی آن‌ها اقدام خواهد شد.

فرایند واریز وجه از سوی منتخبین اصلی توسط شرکت‌های خودروسازی آغاز شده و تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه جاری ادامه خواهد یافت. پس از تکمیل ثبت نام منتخبین اصلی، در صورت وجود ظرفیت، به منتخبین رزرو بر اساس اولویت اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر