استقلال | استقلال تهران | حواشی استقلال

استقلال بیچاره شد | چه بر سر استقلال آمد؟

بر اساس نامه جدید فیفا به فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالبات مهاجم سابقش، با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بین المللی روبرو شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

استقلال تهران که به تازگی از خرید جدید خود یعنی سجاد شهباززاده رونمایی کرده، با معضل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بین المللی روبرو شد.

 استقلال

گزینه‌های سرمربی گری استقلال

مذاکرات استقلال و الکس نوری دیروز به بن بست رسید تا آبی‌ها دوباره به دنبال یک گزینه دیگر برای نشستن روی نیمکت تیم خود باشند. این در حالی است که مدیران استقلال به صورت موازی مذاکرات خود را با یک مربی اروپایی نجام داده بودند و حالا گفته می‌شود این مربی گزینه اصلی جانشینی مجیدی است.

پتکوویچ در یورو 2020 با تیم ملی سوئیس موفق به شکست دادن فرانسه شده بود و سرمربی لاتزیو هم بوده و در سال 2013 قهرمان کوپا ایتالیا شده است. پتکوویچ آخرین تیمی که در آن به عنوان سرمربی حضور داشته بوردوی فرانسه بوده است.

شنیده شده که اوایل هفته آینده پتکوویچ به صورت رسمی به عنوان سرمربی استقلال معرفی شود. استقلال پس از جواد نکونام و الکس نوری که در مذاکره با آن‌ها ناکام شده بود، حالا امیدوار است که مذاکرات با پتکوویچ به نتیجه برسد.

مسئولان باشگاه استقلال با «ولادیمیر پتکوویچ» مذاکره کرده و خبر آمده که طرفین در آستانه توافق قرار دارند. این مربی دارای سابقه زیاد مربیگری در کشور‌های مختلف اروپایی است و رزومه قابل توجهی هم دارد.

استقلال

نقل و انتقالات استقلال

مید ابراهیمی هافبک ملی پوش تیم ملی که به تازگی دوباره از سوی اسکوچیچ به اردوی این تیم دعوت شده است یکی از گزینه های استقللال برای فصل بعد بود. اما این بازیکن در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر شایعه بازگشت به استقلال را رد کرد. او در این خصوص گفت: من در فصل قبل قرارداد ۲ ساله ای را با الوکره امضا کردم. یکی از بهترین فصل هایم بود و خودم خیلی راضی بودم. اینکه در تیم احساس خوبی داشتم. ما بهترین نتیجه ۲۰ سال اخیر الوکره را در لیگ کسب کردیم و سوم شدیم.

تا نیمه نهایی امیر کاپ صعود کردیم و حتی به فینال اوردو کاپ رسیدیم. به لیگ قهرمانان آسیا هم راه یافتیم اما این تغییر تقویم باعث شد نتوانیم در فصل بعد حضور نداشته باشیم. اما در کل عملکردمان خیلی خوب بود و راضی بودم.

ابراهیمی در خصوص خبرهای بازگشتش به استقلال گفت: این اخبار شایعه است. تاکنون حتی یک نفر هم با من صحبت نکرده است. حتی اگر کسی صحبت هم بکند، واقعیت این است که شرایط من در اینجا (قطر) خوب است و راضی هستم.

رشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی آبی‌پوشان پایتخت، بیان کرد: باشگاه فوتبال پانتولیکوس یونان بابت حق رشد محمدرضا آزادی از باشگاه استقلال در سیستم TMS شکایت کرده و فیفا هم مبلغ 1750 دلار باشگاه استقلال را محکوم کرده است.

وی افزود: به دلیل پائین بودن این رقم و مشکلات انتقال پول، باشگاه تصمیم گرفت که از طلب فیفا این پول پرداخت شود. مدت‌ها پیش در خواست ما به فیفا رسید و فیفا و به تنها بانک مربوطه دستور برداشت و واریز را داد اما زمان‌بر شدن این امر باعث ورود یک کمیته دیگر فیفا شد. امروز هم فیفا به ما اعلام کرد به محض واریز پول از سوی بانک به حساب باشگاه یونانی ظرف چند روز آینده، پنجره باشگاه باز می‌شود و از این بابت جای نگرانی نیست.

ارسال نظر