ارزش سهام عدالت | ارزش سهام عدالت امروز 14 تیر | رشد ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت امروز 14 تیر | رشد ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 10 میلیون و948 هزار و363 تومان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ارزش سهام عدالت امروز تغییر کرد. ارزش سهام عدالت از سود چندانی برخوردار نیست. ارزش سهام عدالت وابستگی به برخی از عوامل دارد. ارزش سهام عدالت برای سهامداران حائز اهمیت است. ارزش سهام عدالت امروز را بخوانیم.

ارزش سهام عدالت

جزئیات ارزش سهام عدالت امروز 14 تیر 

قیمت سهام عدالت امروز 14 تیر ۱۴۰۱ پس از پایان زمان معاملات بازار سرمایه مشخص شد.

سهام عدالت در پایان معاملات امروز بورس 14 تیر ۱۴۰۱ با افزایش نسبت به روز گذشته همراه بود که بر اساس آن ارزش سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی و یک میلیونی به شرحی که در ادامه می‌آید تغییر یافت.

ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 10 میلیون و948 هزار و363 تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با4169 واحد افزایش در ارتفاع 1.507.156 و شاخص هم وزن در ارتفاع 420.652 واحدی قرار گرفته است.

ارزش معاملات امروز بازار بورس3167 میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم 5939 هزار میلیارد تومان قرار داد.

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار شستا، کگل،بفجر، مبین،کچاد،خودرو،ومعادن بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار فرابورس دماوند، فغدیر، مپنا، بساما، شاوان ، زاگرس و دی است. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

ارسال نظر