تیراندازی | تیراندازی باورنکردنی به عروس در مراسم ازدواجش

تیراندازی باورنکردنی به عروس در مراسم ازدواجش

تیراندازی در یکی از تالارهای عروسی در شهرستان فیروزآباد فارس منجر به مجروح شدن دو نفر از میهمانان و به کما رفتن عروس شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 سرهنگ «مهدی جوکار» فرمانده انتظامی «فیروزآباد» شیراز، گفت: شامگاه سه‌شنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر  تیراندازی در یکی از تالارهای عروسی شهرستان فیروزآباد، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران مشخص شد فردی به قصد شادی  و برحسب سنت عشایری اقدام به شلیک تیر با اسلحه شکاری کرده که  به دلیل شلوغی جمعیت و عدم توانایی در کنترل اسلحه دو مرد و عروس بر اثر اصابت گلوله مجروح و ضارب از محل متواری شده است.

مأموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه متهم 36 ساله را که شوهرخواهر داماد بود، شناسایی و وی را دستگیر کنند. در بازرسی از مخفیگاه فرد تیرانداز یک قبضه اسلحه شکاری بدون مجوز و استفاده شده در مراسم عروسی کشف شد.

سرهنگ «جوکار» با بیان اینکه عروس به کما رفته و حال دو نفر دیگر رضایتبخش است، گفت: تالار عروسی موصوف برابر دستور مرجع قضایی پلمب و متهم به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد. هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و برای ایجاد بستر امن و آرام در عروسی‌ها هرگونه تیراندازی ممنوع است و در صورت مشاهده اسلحه و تیراندازی با قاطعیت با افراد هنجارشکن برخورد می‌شود.

ارسال نظر