وام دانشجویی|خبر خوش برای متقاضیان وام د انشجویی | متقاضیان وام بخوانند

خبر خوش برای متقاضیان وام د انشجویی | متقاضیان وام بخوانند

رییس صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه پیش بینی ما برای سال جاری این است که حدود ۸۰۰ میلیارد تومان به دانشجویان وام پرداخت شود، گفت: برای پرداخت باقی وام‌های درخواستی دانشجویان نیازمند حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان هستیم که امیدوارم در تخصیص بودجه تیرماه مد نظر قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام دانشجویی پرداخت می شود. شرایط وام دانشجویی تغییر کرد. وام دانشجویی از امروز پرداخت شد.مبلغ وام دانشجویی افزایش یافت. جزئیات جدید وام دانشجویی تغییر کرد.

وام دانشجویی

جزییات جدید واریز وام دانشجویی

مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان در نشست هیئت رئیسه دانشگاه حکیم سبزواری با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰ با رشد ۵۴ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹، مبلغ ۶۷۶ میلیارد تومان وام دانشجویی با عنوان ۵ سرفصل وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن دانشجویی، وام ضروری و وام ویژه دکتری به دانشجویان مستعد و کم بضاعت پرداخت شد.

وی با تاکید بر اینکه تلاش صندوق رفاه دانشجویان بر آن بود که هر تقاضایی که از سوی دانشگاه‌های کشور تایید شده بود با پاسخ مثبت مبنی بر پرداخت وام روبرو شود، اضافه کرد: پیش بینی ما برای سال جاری این است که حدود ۸۰۰ میلیارد تومان به دانشجویان وام پرداخت شود.

دکتر گنجی با ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت صندوق رفاه دانشجویان، افزود: تا امروز حدود ۲۰۰ میلیارد تومان ذیل سرفصل‌های مذکور وام دانشجویی به دانشجویان متقاضی پرداخت شده است.

 وی تاکید کرد: برای پرداخت باقی وام‌های درخواستی دانشجویان نیازمند حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان هستیم که امیدوارم در تخصیص بودجه تیرماه از سوی سازمان برنامه و بودجه مد نظر قرار گیرد تا صندوق زودتر وام درخواستی دانشجویان متقاضی را بپردازد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، رئیس صندوق رفاه دانشجویان خطاب به مسئولان دانشگاه گفت: تامین خوابگاه‌ها، غذاخوری‌ها و امکانات ورزشی مورد نیاز، دغدغه رفاهی دانشجویان را کم کرده و باعث پیشرفت بیشتر آنها در امور آموزشی و پژوهشی می‌شود.

ارسال نظر