قیمت نان |قیمت جدید نان چند؟ | بساط کارت نان برچیده شد

قیمت جدید نان چند؟ | بساط کارت نان برچیده شد

به گفته وزیر اقتصاد صدور کارت نان در دستور کار دولت نیست و خرید نان با همین کارت‌های بانکی در دست مردم انجام می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت نان به زودی تغییر می کند. قیمت نان یارانه ای اعلام شد. قیمت نان گران می شود. قیمت نان پس از قطع آرد یارانه ای گران شد. قیمت نان در تهران به زودی تغییر می کند.

قیمت نان

قیمت نان چند؟

وزیر اقتصاد با بیان اینکه نان گران نمی‌شود، گفت: هدف‌گذاری دولت و البته خط قرمز رئیس جمهوری عدم افزایش قیمت نان در سال جاری است.

سید احسان خاندوزی امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: صدور کارت نان در دستور کار دولت نیست. خرید نان با همین کارت‌های بانکی در دست مردم انجام می‌شود و در حال صحبت با بانک مرکزی هستیم که صرفاً برای سرپرست خانوار هم نباشد بلکه با همه کارت‌های افراد خانواده، امکان خرید نان وجود داشته باشد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: هدف‌گذاری دولت و البته خط قرمز رئیس جمهوری افزایش قیمت نان در سال جاری است.

وی ادامه داد: سال آینده حوزه تجارت، تولید و ذخایر گندم باید با میدان داری بخش خصوصی انجام شود و انحصاری که برخی از شرکت‌های دولتی ایجاد کرده‌اند تا سال آینده باید کم شود.

خاندوزی در مورد شناور شدن قیمت گندم، گفت: شناور شدن قیمت گندم در کمیته‌ای در اتاق بازرگانی بررسی شود و نتیجه را به ما اعلام کنید.

وزیر امور اقتصادی و دارایی به یکسان سازی نرخ گندم صنف و صنعت نیز اشاره کرد و افزود: تلاش بر این است که این موضوع را در ستاد اقتصادی دولت مطرح کنیم و تا پایان شهریور ماه مصوبه‌ای در این خصوص داشته باشیم.

ارسال نظر