قیمت نان |خبر مهم درباره قیمت نان | قیمت جدید نان چند؟

خبر مهم درباره قیمت نان | قیمت جدید نان چند؟

قیمت نان امسال، همان قیمت سال ۱۴۰۰ است، دولت مابه‌التفاوت نرخ هزینه تولید نان توسط نانوایی و قیمت فروش نان به مصرف‌کننده را هر شب به نانوا می‌پردازد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت نان به زودی تغییر می کند. قیمت نان یارانه ای اعلام شد. قیمت نان گران می شود. قیمت نان پس از قطع آرد یارانه ای گران شد. قیمت نان در تهران به زودی تغییر می کند.

قیمت نان

جزئیات جدید قیمت نان

محسن ضیایی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان، پیرامون اجرای طرح هوشمندسازی یارانۀ نان، اظهار داشت: در نانوایی‌ها حدود ۴ هزار دستگاه کارتخوان نصب شده‌ است؛ نانوایی‌هایی که هنوز به دستگاه کارتخوان مجهز نشدند، به زودی توسط بانک سپه به این دستگاه تجهیز خواهند شد.

وی با بیان اینکه در این طرح، دولت یارانه نان را به صورت هدفمند هزینه می‌کند، توضیح داد: یعنی اعطای گندم به کارخانه‌ها به صورت یارانه‌ای و دادن آرد یارانه‌ای به نانوایی‌ها متوقف می‌شود اما قیمت نان برای مصرف‌کننده هیچ تغییری نمی‌کند.

ضیایی در پایان با اشاره به ثابت‌ماندن نرخ عرضۀ نان به مصرف‌کنندۀ نهایی، عنوان کرد: قیمت نان امسال، همان قیمت سال ۱۴۰۰ است، دولت مابه‌التفاوت نرخ هزینه تولید نان توسط نانوایی و قیمت فروش نان به مصرف‌کننده را هر شب به نانوا می‌پردازد.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب