اخبار سلبریتی | سعید معروف | حواشی سعید معروف

خواستگاری این پیرزن 70 ساله از این فرد معروف + فیلم

ماجرای خواستگاری یک پیرزن ۷۰ ساله ژاپنی از سعید معروف در اردوی تیم ملی را ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ماجرای خواستگاری یک پیرزن ۷۰ ساله ژاپنی از سعید معروف در اردوی تیم ملی را ببینید.

میر سعید معروف لَکرانی (زادهٔ ۲۸ مهر ۱۳۶۴ در ارومیه) بازیکن والیبال اهل ایران است. او کاپیتان و بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران است.

پس از ناکام ماندن تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک توکیو سعید معروف در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. پس از پایان رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در تهران و قهرمانی در مسابقات، کاپیتان تیم ملی خداحافظی خود را در سالن ۱۲۰۰۰نفری آزادی با زدن دور افتخار در میان تشویق انبوه هواداران رسمی کرد و میادین ملی را وداع گفت.

عادل فردوسی یکی از سرمایه صداو سیما و چهره مردمی است. دراین باره با آقای رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس صداوسیما صحبت شده است. هیچ مشکلی برای بازگشت از نظر آقایان وجود ندارد و حتی آقای رئیس جمهور هم استقبال کردند و نسبت به آن نظر و ذهنیتی مثبت دارند. یک اختلاف نظر مدیریتی وجود دارد که آن هم حل خواهد شد.»

عادل فردوسی پور از اواخر سال ۹۷ از صداوسیما کنار گذاشته شده و در این مدت هیچ گزارشی برای این رسانه انجام نداده است.

عادل فردوسی‌پور

«استقبال» رئیسی و قالیباف از بازگشت فردوسی‌پور به صداوسیما

حالا با نزدیک شدن به جام جهانی درخواست های مردمی برای بازگشت او به صداوسیما بیشتر از هر زمانی شده است.

باید دید این گزارشگر محبوب در نهایت به این سازمان برمی‌گردد یا نه. حضور و گزارش های او در جریان رقابت های جام جهانی در جذابیت این رقابت ها به شدت تاثیرگذار خواهد بود.

 فردوسی‌پور موفق شد با تیم رسانه ورزش نایب قهرمان جام مشاغل شود.

عادل فردوسی پور یکی از محبوب ترین مجریان ورزش ایران است که بیش از دو دهه با برنامه نود در دل مخاطبان جا باز کرده بود که دو سال پیش به دلایل نامعلوم، از اجرا کنار گذاشته شد. عادل اگر چه در این مدت تمایل چندانی به صحبت نداشته اما در مسابقات و مراسم های مختلف حضور فعالی داشته. او در روزهای گذشته با تیم رسانه ورزش در جام حرف و مشاغل نایب قهرمان شد و کاپ اخلاق مسابقات را هم به نمایندگی از تیم رسانه ورزش دریافت کرد. تصویر زیر در حاشیه اختتامیه این مسابقات از فردوسی پور ثبت شده که تفاوت چهره او با ۲۲ سال پیش و اولین اجرای او در نود را نشان می دهد که گرد پیری بر چهره او نشسته؛ موضوعی که البته بی ارتباط به اتفاقات دو سال اخیر و دوری ناحق او از برنامه اش هم نیست.

ارسال نظر